Laisvalaikis

Kaip žadinti vaiką, kad jis nestresuotų

1 veiksmas. Pirmieji garsai

Darželinuko ryšys su mama yra labai stiprus. Greičiausia pastebėjote, kad per sekundę nubundate iki jam dar suknerkiant. Tą patį jaučia ir mažylis. Jei imate tyliai vaikščioti po kambarį, atitraukiate užuolaidas, pasilenkiate virš lovytės, mažylio miegas taps jautresniu. Ir jau tuoj nubus.

2 veiksmas. Kačiukai lovoje

Leisti vaikučiui myluotis lovoje – tiesioginis būdas jį išlepinti? Priešingai – rūpestis jo sveikata. Kūnas „nubunda“ gerokai vėliau negu smegenys. Raumenims reikia laiko, kad iš atsipalaidavimo pereitų į aktyvią būseną.

3 veiksmas. Kokios spalvos rytas?

Nustebinkite! Prie lovytės pritvirtinkite linksmą veiduką arba neįprastą popierinę girliandą, pakabinkite ant sienos ryškų paveikslą. Tegul ateinanti diena iš tiesų būna nauja!

Variantas be pralaimėjimo – pastatykite šalia lovos gražią lėkštutę su ryškiai raudonais, geltonais ir oranžiniais vaisiais: obuoliais, apelsinais, mandarinais. Galima iš jų išdėlioti mozaiką. Chromoterapijos metu (gydymas spalvomis) tokius atspalvius naudoja būtent tokiems atvejams, kai žmogui sunku nubusti. Be to, ryškios ir šiltos spalvos padeda gaminti endorfiną – „malonumo hormoną“. O kvapai veikia smegenis, pažadindamos jas darbui. O jei jūsų veikėjas sumanys atsikąsti žvalinančio natiurmorto, iškart bus išspręsta ir rytinio užkandžio problema.

4 veiksmas. Prizas už valią

Mažyliui labai svarbus įvykių pasikartojimas. Sugalvokite malonų rytinį ritualą ir greitai jis, tarsi kompiuterinė programa, „paleis“ gerą nuotaiką.

Pavyzdžiui, sukurkite pasakų apie kačiukus ciklą, kurių eilinę „dalį“ galima išgirsti tik tyrinės ruošos metu. Arba papasakokite mažyliui, kaip tokiu metu miške nubunda voveraitės.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page