Iš kalėjimo vis paleidžiamas recidyvistas galiausiai nužudė į namus įsiviliotą dešimtmetį

Siaubinga tragedija nutiko antrajame pagal dydį Rusijos mieste Sankt Peterburge, kur recidyvistas pedofilas, ne sykį teistas ne tik dėl plėšimų, tačiau ir žmogžudystės ar vaiko išprievartavimo, tačiau vis anksčiau laiko išeidavęs į laisvę, savo nauja auka pasirinko dešimtmetį berniuką.

Leningrado srities (Rusija) pareigūnai sulaikė 35-ių bedarbį Sankt Peterburgo gyventoją Aleksandrą Geogijevskį, kuriam vėliau buvo pateikti kaltinimai dėl prievartos prieš vaiką ir jo nužudymo. Pedofilo auka tapo berniukas, kurį šis pasikvietė į savo namus. Po moksleivio nužudymo nusikaltėlis jį sukapojo, o kūno dalimis atsikratė skirtingose rajono vietose.

Įsiviliojo į namus ir nužudė

Tyrimas prasidėjo po to, kai teisėsaugininkai gavo pranešimą apie 2017-ųjų spalio 28-ąją dingusį 10-metį Ruslaną Koroliovą. Paskutinį sykį jį matė Otradnoje mieste, Leningrado srityje, išeinantį iš namų.

Beveik mėnesį savanoriai ir pareigūnai šukavo apylinkes, buvo peržiūrimi vaizdo įrašai, apklausiami liudininkai. Netrukus teisėsauga nustatė, kad berniukas buvo pastebėtas kartu su ne sykį anksčiau teistu peterburgiečiu.

„Nustatyta, kad tą dieną vyras geležinkelio stotyje susipažino su berniuku, pakvietė jį pas save į giminaičių butą Otradone, kur vartojo alkoholinius gėrimus“, – teigiama policijos pranešime. Tuomet girtas vyras nusprendė berniuką priversti sutikti lytiniams santykiams, tačiau sulaukė atsako. Įtūžęs vyras Ruslaną uždusino, o kūną sukapojo ir kūno dalis išslapstė „įvairiose Leningrado srities ir Sankt Peterburgo vietovėse“.

„Susipažinau, atvedžiau į butą, uždusinau, sukapojau, likučius paslėpiau įvairiose Leningrado srities ir net Peterburgo vietose“, – tokį pasiaiškinimą žodis žodis pateikė pareigūnams sulaikytas recidyvistas. Vienu iš įrodymų tapo „Fontanka“ paviešintas vaizdo įrašas, kuriame įtariamasis eina gatve kartu su R. Koroliovu.

Berniuko kaimynystėje gyvenęs liudininkas televizijai „NTV“ pasakojo: „Jis buvo aktyvus, pernelyg savarankiškas. Motina dirbo, o jis galėjo su savo sesutėmis į parduotuvę nueiti. Mes taip nepratę. Savus tai už rankos laikom. Jis buvo normalus vaikis“.

Recidyvistas kalėjime neužsibūdavo

Regioninio leidinio „47news“ duomenimis, dėl žmogžudystės sulaikytas Aleksandras Georgijevskis pirmą sykį policijos buvo sulaikytas būdamas vos 14-os metų dėl plėšimo. 1997 metais jam buvo paskirta 3 metų lygtinė bausmė ją atidedant dar 2 metams.

Sulaukus 17-os A. Georgijevskį pasiuntė už grotų dėl mažamečio išprievartavimo. Jam „davė“ tris metus, pridėjo ir prieš tai paskirstą teistumą ir išsiuntė į nepilnamečių koloniją. Praėjus metams po nuosprendžio prievartautoją išleido anksčiau laiko.

Vėliau penkis metus A. Georgijevskis buvo laisvėje, o tuomet teismas jį vėl pripažino kitoje byloje dėl apiplėšimo ir nuteisė penkeriems metams lygtinai. 2004 metais Aleksandras buvo suimtas dėl nužudymo ir nuteistas 8 metams. Vis gi jam ir vėl sumažino bausmę 2 metais ir paleido jau 2010-aisiais.

Praėjus penkeriems metais jis vėl įkliūva dėl smurtavimo. Šį sykį jam skiriami 2 metai lygtinai. Rusijos žiniasklaida primena, kad toje pačioje vietoje 2011-ųjų gruodžio 6-ąją dingo šešiametis Paša Kostiuninas. Tą dieną jis paskambino mamai ir pasakė, kad grįžta iš mokyklos namo. Daugiau jo niekas nematė.

Tyrėjai neatmeta, kad A. Georgijevskis gali būti susijęs ir su šio vaiko dingimu.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus