Kanados fotografas sugalvojo projektą, kuris išgelbės planetą

Kanados fotografas Benjamin Von Wong tiki, kad menas turi teikti ne tik estetinį pasitenkinimą, bet ir keisti pasaulį į geresnę pusę. Vienas iš jo paskutiniųjų projektų – „Undinės nekenčia plastiko“ (Mermaids Hate Plastic) – atkreipia dėmesį į aplinkos teršimo problemą. Žiūrint į šias nuotraukas, neįmanoma nesusimastyti apie mūsų planetos ateitį.

Fotogragas suprato, kad norint sudominti ekologijos tema kuo daugiau žmonių, jam reikia iš tikrųjų „virusinių“ kadrų. Ir būtent tokių nuotraukų sukūrimui jam prireikė 10 tūkst. plastikinių butelių (tiek per savo gyvenimą išmetą vidutinis amerikietis) ir undine persirengusio modelio.

Taip atrodė pasiruošimas neįprastai fotosesijai

O taip – rezultatas

Plastikinių butelių pagalba, Benjamin Von Wong ir jo komanda sukūrė tikrą „jūrą“. Deja, jeigu nenustosime gaminti ir išmetinėti plastiką, būtent taip ir atrodys mūsų jūros, vandenynai ir visa mūsų planeta.

Benjamino projekto tikslas ne tame, kad mus išgąsdinti arba sužavėti savo idėjos mastu. Kanadietis nori, kad kiekvienas suprastų: mes galime pakeisti pasaulį į geresnę pusę.

Dideli pokyčiai prasideda nuo mažų žingsnių: stenkitės nepirkti plastikinių butelių, rūšiuokite šiukšles, turėkite savo medvilninį pirkinių maišelį. Priimkite sąmoningus sprendimus. „Pokyčiai įvyksta tada, kai žmonės susirenka kartu, kad galėtų kovoti už savo tikėjimą. Prisijungsite prie mūsų?“ – klausia Benjamin Von Wong.

Ir mes labai norime jam atsakyti: „Taip!“. O jūs?

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus