Karališkas nuotraukų skandalas: princas Harry viešumoje pamiršo padorumą

Princas Harry šiuo metu yra ypatingai stebimas žiniasklaidos, kadangi yra nuolat spėliojama, ar jis pagaliau paskelbs apie savo sužadėtuves su mylimąja amerikiečių aktore Meghan Markle. Tačiau kol oficialių žinių nėra, Jungtinės Karalystės karališkosios šeimos narių gyvenimą akylai stebintys žurnalistai vertina kiekvieną jo žingsnį.

Apkalbų tema tapo ir prieš kurį laiką Toronte, JAV vykusios „Invictus“ žaidynės, kuriose dalyvauja neįgalūs ar sužeisti buvę kariai bei veteranai. Čia princas pirmą kartą oficialiai pasirodė su M.Markle. Vėliau buvo paviešintos nuotraukos iš žaidynių uždarymo ceremonijos – jos gana prastos kokybės ir princo bei jo mylimosios veiksmai kelia klausimų.

Kai kuriose fotografijose atrodo, kad renginyje princas pamiršo padorumą ir netik meiliai glaustėsi su Meghan Markle, bet ir ją bučiavo. Yra žinoma, kad princo močiutė karalienė Elžbieta II labai griežtai žiūri į elgesį viešumoje, tad princui tokių nuotraukų pasirodymas tikrai yra nenaudingas, ypač kai jam svarbus karalienės pripažinimas. Įvertinkite nuotraukas ir Jūs.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus