Karališkasis ketvertas princas Viljamas, princas Haris, Keit Midlton ir Megan Markl pradeda oficialiai dirbti kartu

Nuo 2018 metų princą Viljamą, princą Harį, Keit Midlton ir Megan Markl sieja ne vien tik šeimyniniai ryšiai. Nuo šiol „karališkasis ketvertas“ pradeda oficialiai kartu dirbti.

„Karališkasis ketvertas“

Akivaizdu, kad naujoji Sasekso hercogienė Megan Markl pradėjo eiti savo karališkosios šeimos nario pareigas netgi anksčiau, negu visi tikėjosi. Megan oficialiai prisijungė prie Karališkojo fondo (Royal Foundation) darbo, sekdama savo vyro, princo Hario, pavyzdžiu.

2018 metų vasario mėnesį Kensingtono rūmai pranešė:

Karališkąjį fondą įkūrė Kembridžo hercogas ir princas Haris, kaip labdaringos veiklos interesų įgyvendinimo platformą. Kembridžo hercogienė tapo šio fondo mecenate 2011 metais, o ponia Markl greitu laiku taps ketvirtąja fondo mecenate.

Nuo to momento, kai Viljamas ir Keit, bei Haris ir Megan ėmė dirbti drauge, labdaros organizacija pervadintą į Kembridžo hercogo ir hercogienės, bei Sasekso hercogo ir hercogienės Karališkąjį fondą. Anksčiau jis vadinosi Kembridžo hercogo ir hercogienės ir princo Hario Karališkuoju fondu.

2018 metų vasario mėnesį „karališkasis ketvertas“ tokia sudėtimi jau dalyvavo kasmetiniame fondo forume, vykusiame Londone. Beje, tai buvo bene pirmasis oficialus Megan Markl pasirodymas viešumoje, kaip būsimosios naujos karališkosios šeimos narės.

Diana galėtų didžiuotis

Karališkasis fondas įkurtas beveik prieš 10 metų, 2009 -aisiais. Ši labdaros organizacija globoja keturias pagrindines kryptis: psichinę sveikatą, laukinės gamtos išsaugojimą, darbą su jaunimu ir ginkluotųjų pajėgų bendriją.

Naujuoju fondo direktoriumi tapo Diana Barran.

2018 metų liepos 9 dieną Patricija Trebl pranešė:

Baronienė Barran – naujoji Karališkojo Kembridžo hercogo ir hercogienės, bei Sasekso hercogo ir hercogienės fondo direktorė. Ji yra labdaros projektų (daugiau žinomų kaip Comic Relief) organizacijų pirmininkė

Priminsime, kad žuvusioji Viljamo ir Hario motina buvo įžymi būtent savo labdaringos veiklos dėka. Princesė Diana rėmė daugybę labdaros ir socialinių organizacijų, teikusių pagalbą vaikams ir jaunuoliams, pasipriešinusiems namuose patiriamam smurtui.

Mes įsitikinę, Diana didžiuotųsi savo sūnumis ir jų nuostabiomis žmonomis, sekančiais jos gerų darbų pėdomis.

Sveikiname Sasekso hercogą ir hercogienę su naujuoju statusu ir linkime sėkmės labdaringos misijos vykdyme.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus