Idomybes

Kartais tam, kad kažką pamatytume, reikia paprasčiausiai užmerkti akis

Kartais tam, kad kažką pamatytumėte, jums reikia paprasčiausiai užmerkti akis ir atverti savo širdį. Tik taip jūs galėsite suprasti, kas tikrai svarbu šiame gyvenime.

Juk kai jūs aktyvuojate savo vidinį regėjimą ir patenkinate sielos troškimus, jūsų horizontai išsiplečia, leisdami atverti prieš save naujas galimybes.

  • Užmerkite akis, kad pradėtumėte regėti. Pradžiai išmokite kontroliuoti savo mintis. Nepamirškite, kad jos tiesiogiai įtakoja jūsų emocijas ir realybės suvokimą. Pabandykite pasipraktikuoti sekančiais pratimais.
  •  Užmerkite akis ir nuvykite tariamą nerimą nuo tokių minčių, kaip „jeigu tik aš ten būčiau“, „jeigu aš tai būčiau padaręs“, „aš būsiu laiminga, jei iš jo išgirsiu, kad jis mane myli“, „su tuo man bus geriau“ ir panašių atsiradimo.
  • Toliau būdami užsimerkę,pažadėkite sau, kad pradėsite kalbėti su savimi esamuoju laiku: „aš noriu“, „aš galiu“ ir pan.
  • Neištuštinkite proto, užmerkdami akis ir bandydami suvokti, kas gyvenime iš tiesų
    svarbu. Tai ne tik neįmanoma, bet ir nenaudinga. Būtina pripildyti jį geromis, įkvepiančiomis ir naudingomis mintimis.
  •  Mąstykite teigiamai. Toks mąstymo stilius neapakina jūsų priešais realybę ir tiesą. Greičiau jis padeda protui ir sielai atrasti pasitikėjimą savimi ir nutraukti negatyvių ar ribojančių jus minčių srautą. Tiesiog pabandykite. Surizikuokite užmerkti akis kad galiausiai uždegtumėte šviesą savo širdyje ir patenkintumėte poreikius, kuriuos jūs visada ignoravote lyg kokius senus žaislus.
Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page