Kauno „Žalgiris“ sutriuškino „Vytautą“

„Žalgiris“ paskutinėse rungtynėse prieš atkrintamąsias 109:52 (28:14; 21:15; 31:13; 29:10) sudaužė, be Virginijaus Šeškaus, likusį „Vytautą“.

Be Pauliaus Jankūno, Antano Kavaliausko ir Artūro Milaknio žaidusi Kauno „Žalgirio“ ekipa reguliarųjį sezoną užbaigė nepadoria pergale prieš aštuonis žaidėjus turintį Prienų–Birštono „Vytautą“. 57 taškų skirtumu pasiekta pergalė – didžiausia šį sezoną „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.

Paskutinėje vietoje likusiam „Vytautui“ paskutinėse sezono rungtynėse vadovavo vyriausiojo trenerio asistentas Mindaugas Arlauskas. V.Šeškus rungtynes praleido, kadangi asmeniniais reikalais išvyko į užsienį.

„Žalgiriečiai“ įtikinamą kelionę link pergalės pradėjo nuo pat pirmųjų minučių. Sužaidus kiek daugiau negu 6 minutes kauniečiai jau pirmavo 17:6, o po pirmųjų 10 minučių turėjo įgiję 14 taškų pranašumą (28:14).

Šis skirtumas tik augo ir jau po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai pirmavo 49:29. Po pertraukos kauniečiai surengė spurtą 15:3 ir įgijo triuškinamą pranašumą – 69:38.

„Žalgiris“ ir toliau nemažino apsukų ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo nepadorų pranašumą – 80:42. Ketvirtasis kėlinys paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse liko tik formalumas. Jo metu Šarūnas Jasikevičius leido pasireikšti jauniesiems žalgiriečiams, o šie skirtumą tik didino.

„Žalgiris“: A.White’as 16, P.Valinskas 15, M.Sajus ir G.Masiulis po 14, E.Ulanovas 12.

„Vytautas“: E.Dimša 13.

šaltinis www.bns.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus