Keista liga sergančią mergaitę internete seka tūkstančiai

11 metų mergaitė serga itin reta liga. Ji gimė su itin retu apsigimimu. Tačiau ji auga normalioje šeimoje ir jos sesės bei broliai taip pat yra įprasti vaikai. Mergaitė gimė Round Rock, Teksase, Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Mergaitė gimė su itin reta genetine liga, dėl kurios jos kūnas atrodo visiškai kitaip nei kitų vaikų. Ji neturi plaukų ir yra labai liekna, jos oda yra itin plona ir dėl šios ligos daktarai pranašauja, jog mergaitė galės gyventi tik kelis metus. Tačiau jos mama nepasiduoda. Ji sukūrė mergaitei „Facebook“ paskyrą, kurioje dalinasi jos gyvenimo įspūdžiais ir akimirkomis. Taip norėdama parodyti, jog Adalia visiškai normali mergaitė, kuri tiesiog serga nedėkinga liga.

Adalia serga liga, dėl kurios mergaitė nenatūraliai greitai sensta. Ji atrodo kaip mažo ūgio sena moteris, šia liga serga tik 100 vaikų visame pasaulyje. Nors mergaitė mąsto ir elgiasi kaip 10 metų, tačiau atrodo kaip 70-ties ar 80-ties metų senutė. Ji turi ir Youtube kanalą, kuriame jos įrašus stebi milijonai žmonių. Vaikai, kurie kenčia nuo progerijos gimsta sveiki ir išlieka tokie pirmus 10 – 24 mėnesius savo gyvenimo. Po to, labai greitu tempu jie pradeda rodyti senėjimo ženklus.

šaltinis www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus