Idomybes

Kinė valgo tik medų ir žiedadulkes, kad palaikytų 20-ies kg svorį ir atrodyti tobulai

Ši mergina primena gyvą porcelianinę lėlę. Baisu prie jos prisiliesti. O jei palietus, jai kažką sulaužysi…

Kinės tautiečiai tiesiog šoke! Netgi jų demokratiškas požiūris į svetimą gyvenimą nublanksta, kai jie susitinka su savo žemiete.

Alien nieko nepasakoja apie save. Ji nuolat šokiruoja visuomenę savo fotografijomis socialiniuose tinkluose, bet tuo pačiu išlieka paslaptinga.

Vienintelis dalykas, kuris žinomas, tai jos amžius. Dabar gražuolei vos šešiolika.

Manoma, kad mergina gimė pasiturinčioje šeimoje. Ji nuolat demonstruoja brangius automobilius, pasaulinio garso dizainerių drabužius ir rinktinius juvelyrinius dirbinius.

Alien noriai dalinasi savo mažo svorio paslaptimis. Ji pranešė, kad maitinasi tik žiedadulkėmis ir medumi. Šito dėka jos svoris, pasiekęs 20 kg ribą, daugiau nebeauga.

Bet mergina gana aukšta. Dėlto jos kojos ir rankos atrodo dar plonesnės. Šis niuansas nustebino Alien gerbėjus. Paprastai kinės nebūna tokios aukštos.

Tada interneto vartotojai ėmė įdėmiai studijuoti kiekvieną merginos fotografiją. Vienoje fotografijoje jie pastebėjo „nuplaukusį“ interjerą. Galima daryti išvadą, kad mergina tiesiog gerai valdo fotošopą ir jos parametrai labai skiriasi nuo parodytų internete.

Tačiau įtikinamų įrodymų dėl jos „natūralumo“ kol kas nėra. Todėl lieka tik viena viltis, kad kažkas iš jos aplinkos atpažins ją ir papasakos visą tiesą.

 

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

You cannot copy content of this page