Kirpėjas paviešino skaudžią klientės istoriją: smurtaujantis mylimasis bandė ją nužudyti, nuskuto galvą ir laužė rankas

Vien Didžiojoje Britanijoje 2016 m. apie 1,3 mln. moterų patyrė smurtą šeimoje, tačiau didelė tikimybė, kad aukų skaičius yra kur kas didesnis, nes daugybė moterų taip ir neišdrįsta viešai apie tai prabilti.

Vienas kirpėjas, vardu Andy Mendoza, sulaukė neįprastos klientės. Moteris violetiniais plaukais pas jį atvyko mėlynėmis nusėtu veidu ir raudonomis akimis. Kai kuriose jos galvos vietose žiojėjo pliki plotai. Jis juokaudamas paklausė, ar tik klientė nebus patekusi į muštynes, tačiau jos atsakymas kirpėją pribloškė.

Pasirodo, moteris vos ištrūko iš mirties gniaužtų, kai jos įsiutęs mylimasis paleido į darbą kumščius.

„Tas bailys bandė ją nužudyti ir išpešė dalį plaukų. Kai kirpau jai plaukus, mes kalbėjomės. Negalėjau nepastebėti, kokia miela ji buvo ir kaip nenusipelnė, kad kas nors su ja taip elgtųsi. Nė viena moteris to nenusipelno“, – savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje rašė kirpėjas Andy. Jam neliko kitos išeities, tik nuskusti moters galvą plikai.

So today I received a visit from a beautiful soul who went through an awful experience. A coward tried to take her life and in the process cut and pulled her hair out! . As I cut her hair, we talked and I couldn't help but notice how nice she was, and how much she did NOT deserve what happened to her. No woman ever deserves this! My mother was a victim of abuse, and I remember it vividly! SPEAK UP AND TELL SOMEONE! . (She gave me permission to share her images, and wants to let everyone know, "she is happy to be alive." . Guys PLEASE if you or someone you know is suffering from domestic ABUSE do not hesitate to contact someone for help. . Go to: http://www.ctcadv.org/ for additional info for HELP. . Story can be found here: http://www.rep-am.com/posts/2017/12/18/torrington-man-charged-with-brutal-assault-on-girlfriend/ . . Fresh Factory Barbershop 🏁891 Farmington Ave. Bristol, CT 06010 (860)261-5556 . 🏁462 West Main St. Waterbury, CT 06702 (203)805-4459 . . #andyauthentic #freshfactory #freshfactorybarbershop #freshfactorybarbershopct #waterburybarbers #bristolbarbers #ctbarbers #waterbury #bristol #waterburyct #bristolct #babylisspro #maestrosclassic #toniandguy #barberartist #barbershopconnect #sharpfade #domesticviolence #domesticviolenceawareness #violet #abuse #dva

A post shared by Andy Mendoza (@andyauthentic) on

Moteris davė leidimą vyrui paviešinti jos istoriją, nes nori, kad žmonės sužinotų, kokia ji laiminga, jog liko gyva. Jos partneris Michaelas Truskauskas buvo areštuotas už savo darbelius. Pasirodo, kad savo draugę jis mušė ne kartą. Negana to, ją dar ir smaugė, laikė įrėmęs į kaklą peilį, bandė sulaužyti jos pirštus bei riešus.

Andy klientė atskleidė, kad bijojo apie smurtą kam nors prasitarti, tačiau kai aplinkiniai ją pastebėjo gatvėje vaikštančią kruvinu veidu, nedelsiant apie tai pranešė policijai. Išdrįsusi prabilti moteris džiaugiasi, kad jos sugyventinis už grotų sėdės mažiausiai pusantrų metų.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus