Gyvūnai

Klastingas katinas išjungė žadintuvą, kad šeimininkė pramiegotų ir pavėluotų į darbą

Koks gali būti pats neįtikinamiausias pavėlavusio darbuotojo pasiaiškinimas? O kaip jums toks: ,,Aš parmiegojau, nes mano katinas slapčia išjungė žadintuvą“? Nesitiki? Bet realybė yra įdomesnė už išmonę ir tai patvirtina šis vaizdo įrašas.

Katinas vardu Jokymas iš San Paulo – gudruolis. Jis ne tik įsiminė laiką, kada skambės šeimininkės žadintuvas jos telefone, bet ir įsidėmėjo, kaip jis išjungiamas. Tai jums ne senasis žadintuvas, kada užtekdavo paprasčiausiai letena stuktelėti, čia reikia šiek tiek išmonės. Po kurio  laiko šeimininkė pajuto klastą ir įjungė stebėjimo kamerą, tada Jokymas ir pakliuvo. O kai jis tai pajuto, ėmė keršyti – juk toks  planas žlugo!

Tai jums tikrai patiks

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page