Laisvalaikis

Ko aš išmokau iš vokiečių moterų: 5 paprastos gyvenimo taisyklės

Nežiūrėti į vyrą, kaip į problemų sprendimo būdą

Ir reikalas čia visai ne emancipacijoje ar pirmavimo siekime. Juk žmonės – jie ne visam laikui. Tavo gyvenimo palydovas ir ramstis gali netekti darbo, palikti tave arba tiesiog pasitraukti iš gyvenimo. Žinoma, svarbu žinoti, kad yra kuo pasikliauti sunkią minutę.

Būti savimi, o ne tik kažkieno namų šeimininke, mama arba žmona

Vokietės NĖRA atkaklios karjeristės, nesumažina motinystės ir santuokos reikšmės, kaip tai gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tiesiog jos nedaro to savo gyvenimo tikslu. Jos realistės. Jos pasirengusios viskam. Vieno iš partnerių nevaisingumas, žmogaus, su kuriuo galėtų kurti santykius, nebuvimas – tai šiuolaikinio pasaulio realijos.

Asmeninis kitų žmonių gyvenimas – jų asmeninis reikalas

Vokietijoje niekada neišgirsi tokio klausimo, kaip : kodėl tu neištekėjusi? Neturi draugo? Dar negimdei? Netgi apie amžių jie teiraujasi labai retai ir labai atsargiai. Daugumai tai pasirodys keista, bet vokiečiai nemėgsta kalbėti apie asmeninį kitų žmonių gyvenimą, ir viskas.

Reikia būti paprastesniems

Moteris vokietė retai kažką nutyli ar rezga intrigas. Jei jai kas nors nepatinka, ji taip ir pasakys. Jei ji tingi eiti į susitikimą su drauge, ji neieškos kvailų išsisukinėjimų, o tiesiog neis. Juk ji nenori šiandien. Juk visiems pasitaiko.

Natūralus grožis

Beje, apie išorinį grožį. Daugeliui iš mūsų atrodo, kad vokietės perlenkia lazdą su savo abejingu požiūriu į išorinį grožį. Juk mes pripratę, kad kiekviena diena, ėjimas į darbą ar parduotuvę – šventė.

O štai vokietės visai adekvačiai vertina savo išvaizdą, jei tai ne iškilmingas priėmimas ar vestuvės, vadinasi patogios kelnės, pilnapadžiai batai ir natūralus makiažas – tai dienos pasirinkimas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page