KOALŲ KELIONĖ PIRMA KLASE Į SINGAPŪRĄ.

Skrydžio pirma klase skonį pajuto koalos, skrendančios į Singapūrą.

„Man, prašau, truputį eukalipto lapelių“, – matyt, tokį užsakymą neseniai išgirdo stiuardesės lįktuvo, skridusio į Singapūrą. Nesistebėkite, Juk keleiviais tapo ne kas nors, o koalos. Taip taip, tos pačios keistos, truputį apsimiegojusios, nuo medžių kabančios koalos.

Keturios koalos skrido į zoologijos sodą, kur jos pagyvens pusę metų, praneša Today.com. Šalies nepriklausomybės penkiasdešimtmečio proga Singapūrui buvo padovanoti šie lėti gyvūnai – koalos.

Australijos užsienio reikalų ministrės Džulijos Bišop žodžiais tariant, gyvūnai gyvens specialiai įrengtoje teritorijoje, kad lankytojai galėtų stebėti jų judėjimą ir gyvenimą.

Avialinijos Qantas, kuriomis skrido į paskirties punktą koalos, sutiko jas nuskraidinti atgal, o taip pat du kartus per savaitę pristatyti šviežių eukalipto lapš. Kaip ne keista, gyvūnai turėjo skristi specialiuose voljeruose lėktuvo bagažo skyriuje, todėl jiems smarkiai pasisekė, juk jų kelionė vyko pirma klase, puikiomis sąlygomis, su mėgiamais skanėstais – eukalipto lapeliais – ir aptarnaujant rūpestingoms stiuardesėms.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus