Kodėl į ausį verta dėti svogūną? Tai stebuklinga priemonė nuo daugelio negalavimų

Mūsų išmintingi proseneliai sugebėdavo įveikti paprastus negalavimus be viso vaistų ir tablečių arsenalo. Žinoma, liaudies gydymo priemonės nėra panacėja, bet laiko patikrinti receptai – aukso vertės.

Viena iš tokių „stebuklingų priemonių“ yra paprastas svogūnas. Jis padeda išgydyti daug negalavimų, nesukeliant jokių šalutinių komplikacijų. Ir tai lengva paaiškinti, nes tai tikra gamtos dovana žmonėms.

Kodėl į ausį verta dėti svogūną?

Šis metodas gali padėti jums pasijusti daug geriau, jeigu turite nedidelių negalavimų ar tiesiog norite pasijusti atsparesni virusams ir bakterijoms.

Pasiimkite paprastą svogūną, supjaustykite jį ir išimkite jo viduriuką. Įsidėkite svogūno gabalėlį į ausį prieš miegą.

Nuo ko padeda?

Svogūnas ne tik sumažins ausies skausmą, atsiradusį dėl uždegimo, bet ir padės pašalinti susikaupusią sierą. Šis būdas plačiai naudojamas kinų medicinoje jau daugelį metų.

Svogūnas gali padėti sumažinti galvos skausmą ar net lengvus migrenos priepuolius.

Fosforo rūgštis esanti svogūne, dėl kurios būtent ir pravirkstate pjaustydami jį, patenka į žmogaus kraujotaką ir taip padeda išvalyti organizmą. Tampate atsparesni virusams ir bakterijoms.

Tai labai pigus ir svarbiausia natūralus būdas padėti sau. Suteikiama nauda mūsų organizmui nusveria nemalonaus kvapo sukeliamą trumpalaikį diskomfortą.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus