Patarimai

Kodėl kempinėlės būna skirtingų spalvų ir kuo jos skiriasi viena nuo kitos

Indų plovimo kempinėlėmis naudojasi turbūt visi be išimties. Net laimingi indaplovių savininkai kartas nuo karto praplauna nešvarius indus rankomis.

Kempinėlės būna įvairiausių formų, dydžių ir spalvų. Suprantama, kad kiekvienas turi savo prioritetus pirmiems dviem punktams, bet argi spalva turi reikšmę? Juk kempinėlės dažomos tiesiog reklamos tikslais…ar ne?

Žinoma, taip – jei kalbame apie minkštą, pagrindinę poroloninės kempinėlės dalį. O štai abrazyvinės pusės spalva reiškia grūdėtumą, tai yra dangos kietumo lygį.

Ši medžiaga gaminama iš grubių plaušų ir klijuojama prie poroloninio pagrindo.

Ji dažniausiai būna 3 spalvų:

  1. Žalia.

Plovimo kempinėlės su žalia abrazyvine puse gali pašalinti net stipriausius nešvarumus. Tačiau tokia aštri medžiaga gali subraižyti kai kurias dangas. Žalia puse nerekomenduojama plauti keptuvių su nepridegančia danga, dažyto stiklo, emaliuotų indų ir t.t.

  1. Raudona

Raudona spalva reiškia vidutinį aštrumo tipą. Tai optimalus pasirinkimas: tokia kempinėle lengva šalinti atsparius nešvarumus ir prilipusį maistą, tačiau ji ne taip braižo indus.

  1. Geltona

Geltona spalva dažo pačias minkščiausias kempinėles, kuriomis galima plauti, pavyzdžiui, stiklinius indus. Tokia medžiaga švelni paviršiams, todėl galima trinti intensyviai.

Dabar jūs žinote tai, ko nežino beveik niekas!

Related Articles

You cannot copy content of this page