Kodėl miegoti apsikabinus yra sveika?

Pasirodo, mokslininkams jau seniai žinoma, kad miegoti apsikabinus yra sveika.

Jeigu neturite nuolatinio partnerio, pradėkite jo ieškoti nedelsdami. Žmonės, kurie miega apsikabinę, ilgiau gyvena, mažiau liūdi ir labiau džiaugiasi gyvenimu!

Štai ką apie tai rašo laikraštis „The Wall Street Journal“:

Jeigu savo lova dalijatės su kitu žmogumi, jūsų organizme sumažėja citokino (streso hormono) lygis ir padidėja oksitocino (meilės hormono, mažinančio nerimą) lygis. Miegoti dviese – tai puikus būdas atsikratyti streso ir išmokti džiaugtis gyvenimu.

Yra tyrimų, įrodančių, kad stabilius santykius turinti moteris greičiau užmiega ir rečiau prabunda naktį nei vienišės arba tos, kurių statusas pasikeitė neseniai.

Tačiau nebūtina ties tuo sustoti! Mokslas teigia, kad geriausi rezultatai pasiekiami, jeigu jūs ir jūsų parneris miegate be drabužių. Man atrodo, tai yra gana akivaizdu – nuogas kūnas suartina ir suteikia intymumo, o jis, savo ruožtu, gerina jūsų santykius.

Apklausus 1 000 susituokusių britų, paaiškėjo, kad tarp nuogų miegančiųjų net 57 proc. yra patenkinti savo santuoka. O tarp miegančiųjų su apatiniais – tik 48 proc. Išvadas darykite patys!

Apibendrinant, mokslui nepatinka jūsų nepriklausomybės siekis. Jo teigimu, frazė „Geriau vienam nei su bet kuo“ yra nutolusi nuo tiesos.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus