Idomybes

Kodėl šaukštelį McDonalde daro su tuščia ir kvadratine rankenėle?

Kaskart pirkdama McFlurry  McDonalde užduodavau klausimą: kodėl šaukštelis tokios keistos formos? Iš išorės atrodo, kad jį reikia kažkur įstatyti ar kažką į jį pilti. Bet štai kodėl – nesuprantama.

Aš turėjau kelias versijas, kodėl forma tokia. Logiška manyti, kad tuščia rankenėlės forma leidžia ją kažkuo pripildyti. Bet kuo ir kam? Galbūt ledu, kad ji liktų šalta? Ar atvirkščiai, ji kiaura todėl,kad neatšaltų?

Žodžiu, aš ilgai laužiau galvą, kol draugė neįsidarbino į McDonaldą. Nusprendžiau galiausiai paklausti jos ir sužinoti tiesą. Atsakymas pasirodė paprastas: šaukštelį tikrai reikia užmauti ant rankenėlės, bet…Ne tam, kad būtų patogiau valgyti, o tam, kad išmaišyti!

„McFlurry“ skiriasi nuo paprastų ledų dėl įvairių priedų. Iš pradžių į stiklinaitę meta visus ingredientus, paskui deda šaukštelį ir jau jį užmauna ant specialaus aparato, kuris viską permaišo. Tokiu būdu šaukštelis tarnauja ne tik pagal tiesioginę paskirtį, bet ir kaip vienkartinis plakiklis.

Tai palengvina gyvenimą McDonaldo darbuotojams ir daro deserto paruošimo procedūrą higieniškesne, kas negali nedžiuginti.

Po to šaukštelis tiesiog lieka stiklinaitėje, juk nekeisi jo. O ir kam? Forma visai patogi.

Related Articles

You cannot copy content of this page