Sveikata ir grožis

Kodėl serga skydliaukė: 6 produktai, kurių verta atsisakyti

Skydliaukė – tai svarbiausias endokrininės sistemos organas. Ji atsako už hormonų (jodtironinų) sintezę ir jodo saugojimą.

Skydliaukė aktyviai dalyvauja užtikrinant apykaitos procesus, vykstančius ląstelių lygyje. Be jos negalimas normalus metabolizmas organizme.

Ligos, pažeidžiančios skydliaukę, išsiskiria didele klasta. Didžiausias jų pavojus slypi tame, kad jos neturi aiškiai išreikštų simptomų. Todėl patologinį procesą ankstyvoje stadijoje  sunku pastebėti.

Simptomai savo intensyvumą didina lėtai. Dažnai jie nespecifiniai, todėl juos lengva supainioti su kitų ligų simptomais.

Tikrai, mažai kas kreipia dėmesį į padidintą nuovargį, svorio augimą, odos būklės pablogėjimą. Bendrą negalavimą  žmonės dažnai nurašo banaliam nuovargiui. Tuo metu skydliaukė dirba apsunkintai.

Atėjo laikas padėti šiam mažam endokrininės sistemos organui. Tam reikia nustoti vartoti žalingus produktus. Apie tai, ko negalima valgyti esant skydliaukės ligoms, o ką reikia riboti, jūs sužinosite iš video. Žiūrėkite ir būkite sveiki.

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

Close