Idomybes

Kokia neįprasta! Kaip gyvena mergaitė su didžiulėmis akimis

Šiandien kalbėsime apie labai neįprastos išvaizdos mergaitę. Esmė tame, kad mažylės akys labai didelės.

Melani tėvai internete reguliariai skaito komplimentus dukters adresu, juk ji išties labai graži.

Tačiau džiaugtis tuo ar ne, jie nesupranta, juk mažylės akys didelės ne šiaip sau, o dėl Aksenfeldo-Rigerio sindromo.

Esmė tame, kad su tokia diagnoze mergaitė negali išeiti į lauką be saulės akinių, net jei saulė šviečia nestipriai. Ji – didžiausias Melani priešas.

Žinoma, daugelis žvelgia į mažylę teigiamai ir reguliariai rašo mergaitės mamai Karinai palaikymo ir susižavėjimo žodžius. Tačiau yra ir tokių, kuriuos baugina tokia vaiko išvaizda.

Būtent dėl piktų žodžių Melani mama bijo,kaip mergaitė gyvens toliau, ar nesusidurs su sunkumais.

Dabar Melani 4 metai ir ji nejaučia jokių suvaržymų. Be to, nepaisydama dukters negalavimo, šeima gyvena laimingai ir augina dar du vaikus.

Be to, daugumai atrodo, kad neįprastai mergaitei galėtų susiklostyti nebloga modelio karjera, todėl kas žino, gal auga būsima žvaigždė.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page