Laisvalaikis

Kokios spalvos siūlą reikia nešioti, kad į savo gyvenimą pritrauktum sėkmę ir laimę

Daugelis jūsų greičiausia girdėjo apie tokią apsaugą, kaip nedidelį raudoną siūlą ant riešo. Žinoma, galima į tai žiūrėti skeptiškai, tačiau dauguma yra įsitikinę stebuklinga siūlo galia.

Kad ir kokia populiari būtų ši siūlo spalva, retas žino apie kitų spalvų siūlų savybes. O juk jie taip pat gali tapti apsauga ir energetiniais pagalbininkais įvairiais jūsų gygevim etapais.

Taigi, išsiaiškinkime, kokie siūlai tinka kokioms situacijoms spręsti.

Žalias siūlas

Žalias spalva nuo senų senovės buvo laikoma galinga apsauga. Šios spalvos siūlas žmogui suteikia pasitikėjimo ir ryžto siekti tikslo. Ji suteikia jėgų bet kokioje situacijoje ir skatina saviugdą.

Tamsiai žalias siūlas

Jis padeda žmogui susikurti harmoniją ir neprarasti savitvardos. Jei jūsų laukia rimtas pokalbis arba susitikimas, tai rinkitės būtent tokios spalvos siūlą. Jis padės jums sudaryti sėkmingą sandėrį.

Oranžinis siūlas

Toks siūlas yra sėkmės ir apsaugos nuo negandų simbolis. Taigi, tokios spalvos siūlą kartais patariama nešioti kiekvienam.

Rožinis siūlas

Sužadina ir sustiprina moterišką energiją.

Geltonas siūlas

Tai sakrali spava. Daugelis ekstrasensų ir žiniuonių nešioja šios spalvos siūlą. Jis yra galinga apsauga nuo magijos poveikio ir saugo nuo ligų.

Mėlynas siūlas

Pritraukia sėkmę su verslu susijusiuose reikaluose. Jis sustiprina žmogaus energiją ir leidžia jam lengvai nusgalėti savo konkurentus. Be to, mėlynos spalvos siūlas suteikia žmogui pusiausvyros ir ramybės, kas labai padeda verslo reikaluose.

Žydras siūlas

Padeda rasti atsakymus į jaudinančius klausimus arba išspręsti sunkią užduotį. Jei jus kas nors kankina, nešiokite šitą siūlą. Problemos sprendimas greitai atsiras.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page