Kol moteris gimdė, įvyko kai kas netikėto: išskirtiniai kadrai – tik stipriems

Rusijoje paviešinta pribloškianti istorija, kuri sukrėtė tūkstančius internautų visame pasaulyje. Svetlana buvo atvežta gimdyti į gimdymo namus su prasidedančiu gimdymu. Ji tikėjo, kad vaikelio atėjimas į šį pasaulį bus sklandus ir jo neapkartins jokie netikėtumai, tačiau viskas įvyko kiek kitaip.

Svetlana norėjo savo gimdymo istoriją įamžinti, todėl pasikvietė į gimdymo palatą ir operatorių, kuris turėjo filmuoti visą procesą.

Vis dėlto tą akimirką, kai mažylis ėmė belstis į pasaulį, operatorius, kai visi mažiausiai to tikėjosi, nukrito ant žemės ir apalpo.

Tai – antrasis Svetlanos gimdymas. Ji galvojo, kad jis bus sunkesnis už pirmąjį, tačiau viskas vyko sklandžiai. Panašu, kad didžiausias nesusipratimas šiuo atveju – operatoriaus nualpimas gimdymo metu.

Kai vyras pasijautė blogai ir nukrito ant žemės, prie jo supuolė visa įmanoma medikų brigada, o ant gimdymo stalo gimdyvė liko gulėti ir stebėti vykstantį procesą.

Iki šiol svarstoma, kas gimdymo metu patyrė didesnę baimę ir nerimą – kūdikį gimdanti moteris ar streso ir jaudulio neatlaikęs operatorius.

Išskirtiniai gimdymo kadrai – nuotraukų galerijoje.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus