Kraupi vyro paieškų atomazga – radus kūną, iškėlė mįslingą versiją

Kėdainių rajone rastas nužudytas vilkiko vairuotojas. Kirgizijos pilietis buvo nudurtas vilkiko kabinoje, nupilti degalai.

Rusas iš Kirgizijos Nikolajus Chlebajevas netoli Kauno pradingo dar prieš savaitę – buvo paskelbta jo paieška. Kirgizas pradingo dar lapkričio pabaigoje. Sekmadienio Kėdainių rajone buvo surastas vilkikas, o kabinoje ir nudurtas

64-erių metų ieškomas vyras. Vilkiku „Mercedes-Benz Arctic“ Kirgizijos pilietis važiavo iš Kauno į Klaipėdą.

Į Lietuvos policiją kreipėsi su vairuotoju susiekti negalintys artimieji. Nuo penktadienio vairuotojo ieškanti policija vilkiką surado nusukusį iš autostrados Kaunas–Klaipėda, aikštelėje Josvainiuose. Vairuotojas buvo nudurtas į krūtinę.

Kėdainių portalas „Rinkos aikštė“ praneša, kad iš vilkiko bako buvo išleisti visi degalai, gali būti, kad dyzelinas pavogtas. Ar tai ir buvo šiurpaus nusikaltimo motyvas – kol kas anksti teigti.

Gali būti, kad degalus nupylė su nužudymu nesusiję asmenys. Ar kas buvo pagrobta daugiau – aiškinamasi. Pirminiais duomenimis, vilkikas su puspriekabe šaldytuvu Josvainiuose jau stovėjo nuo ketvirtadienio. Vilkiko kabina buvo užrakinta, pareigūnai į vidų pateko išdaužę stiklą.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus