Kūną pusiau dalija išskirtinė žymė: „Esu sulipdyta iš dviejų žmonių“

Iš šalies Taylor Muhl atrodo niekuo neišsiskirianti mergina, tačiau tai, ką ji slepia po drabužiais ją padaro tikrai unikalia asmenybe.

Kalifornijoje gyvenanti mergina gerai žinoma socialinio tinklo „Instagram“ vartotojams. Gimimo žymę, užimančią pusę jos kūno ploto, nešiojanti T. Muhl sako, kad tai ją daro išskirtine asmenybe.

Vis dėlto mergina tikina, kad tai yra net ne gimimo žymė, o įrodymas, kad ji yra dviguba asmenybė. „Mano kairė kūno pusė visiškai skiriasi nuo dešinės. Nuo gimimo sergu įgimta liga – chimerizmu“, – pasakojo ji. Medikai teigia, kad žmonės, kurie serga chimerizmu yra patys savo dvyniai.

„Aš turiu dvi imunines ir kraujo sistemas. Esu savo pačios dvynė, mano kūnas sulipdytas iš dviejų žmonių. Bet, nors ir kaip kietai tai skamba, patikėkite, tai sukelia dvigubai daugiau rūpesčių“, – teigė T. Muhl.

„Kairė mano kūno pusė ne tik išsiskiria vizualiai, bet taip pat ji yra didesnė. Dešiniajame žandikaulyje mano dantys didesni, taip pat turiu daugybę alergijų maistui, vaistams, papildams ir net papuošalams“, – pasakojo mergina.

Laisvalaikiu modeliu dirbanti Taylor nuo gimimo turi gerti specialius vaistus, kurie mažina jos ligos simptomus.

Nors dabar apie savo ligą ji kalba drąsiai, tiksli diagnozė paaiškėjo tik prieš dešimtmetį. Ilgą laiką gydytojai neištyrė, kodėl ant jos kūno yra tokia keista dėmė, dalijanti kūną pusiau.

„Pirma mano reakcija buvo šokas. Tada apėmė liūdesys. Nesupratau, kodėl būtent tai nutiko man, tačiau vėliau tai pradėjau vertinti kaip likimo dovaną, darančią mane unikaliu žmogumi“, – pasakojo mergina.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus