Idomybes

Britanijoje, Hempšyro grafystėje, gyvena vienintelė šeima pasaulyje, kurioje auga dvi poros dvynių kuriose vienas vaikas baltas, o kitas – juodas

Britanijoje, Hempšyro grafystėje, gyvena vienintelė šeima pasaulyje, kurioje auga dvi poros dvynių kuriose vienas vaikas baltas, o kitas – juodas.

Vyresniosioms seserims Loren ir Heili Durant kovo 10 sukako 18 metų. Baltaodė, šviesiaplaukė ir šviesiaakė Loren panaši į savo 37 metų motiną Elison.

O tamsiaodė ir tamsiaakė Heili – į 43-ejų tėvą Diną. .

Elison ir Dinas yra skirtingų rasių ir jie didžiuojasi savo vaikais.

Merginomis dažnai netiki, kad jos tikros seserys. Taip pat, kaip ir jų jaunesnėmis sesutėmis – 10-metėmis Mija ir Lėja, viena kurių irgi tamsiaodė, o kita – balta.

Loren ir Heili vis dar gyvena viename kambaryje, dalijasi drabužiais ir nė nemąsto gyventi viena be kitos. Ir joms iki šiol patinka šokas, kuris ištinka žmones sužinojus apie jų giminystę.

Heili savo pirmajame interviu leidiniui papasakojo, kad, įstojusios į koledžą, jos su seserimi susidūrė su sunkumais. „Ten daug įvairių grupių, kurias sudaro azijiečiai, balti ir juodi studentai…Juodoji grupė pabandė mane integruoti.

O aš pasakiau: „Štai mano baltoji sesuo-dvynė“. Niekas netikėjo. Žmonės žiūrėjo į mus kaip į kokį stebuklą. Aš pati iki šiol stebiuosi, kad mes – dvynės“, – papasakojo Heili.

„Visi galvoja, kad mes draugės, o ne seserys ir jau tuo labiau ne dvynės“,- prideda Loren „Mes ir iš tiesų geriausios draugės“,- sako mergina.

Tokie „maišyti“ dvyniai savaime yra didelė retenybė. O kadangi Durantų šeimoje tokių retenybių – dvi poros, jie įtraukti į Gineso rekordų knygą.

Related Articles

You cannot copy content of this page