Idomybes

Labai stipri istorija: seserys

“Aš dovanoju nereikalingą, o tu atiduodavai paskutinį!!!“

90-ųjų pradžioje dvi seserys liko be vyrų, užtai pas kiekvieną po sūnų ant rankų. Abu vyrai atsisveikindami pasakė, kad seserys pačios paskui pas juos atšliauš. Kad šios šliaužtų greičiau, jokių alimentų mokėti nesiruošė.

Vyresnioji turėjo nors darbą ir bendrabutį, o jaunėlė liko plika basa. Ir rankomis daryti mažai ką gali. Taip ir gyveno kartu kurį laiką, kasdien laužydamos galvas, už kokius grašius maitinti vaikus.

Prabėgo beveik 20 metų. Jaunesnioji turi stambų prekybos tinklą. Ir daugybę idėjų dovanoms jau daugelį metų – tai butas miesto centre vyresniosios vardu, tai bilietai kelionėms į įvairiausias pasaulio šalis.

Vyresnėlė kartą paklausė, ar mažoji neperlenkia su dovanomis. Ši atsakė paprastai:

„Aš dovanoju nereikalingą. O tu atiduodavai paskutinį!!!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page