Laikas suprasti, kaip vyrai manipuliuoja moterimis

Vis dėlto ne veltui prieš porą milijonų metų vyrai nusprendė gyventi su moterimis! Šis sprendimas paskatino juos vystytis ir suteikė pagrindo sakyti: „Aš esu gražuolis, nes esu geresnis už beždžionę!“

Progresas akivaizdus. Bet, kaip ir bet koks progresas, šis atsisuko prieš mus, moteris, – vyrai, deja, perėmė iš moterų kai kuriuos gebėjimus. Pavyzdžiui, manipuliavimo meną. Itin nemalonu, kad vyrai išmoko manipuliuoti moters sąmone, netgi nepasitelkdami išskirtinai moteriškos gudrybės – ašarų! Jie turi savo priemonių. Ne ką blogesnių.

Pirmoji manipuliacija: „Galvojau, tu ne tokia.“ Variantai: „ne tokia, kaip visos“, „ne tokia, kaip Aurimo Rima“ ir t. t.

Tokio manipuliavimo tikslas: nueiti alaus. Tikslo siekimo priemonė: moters noras būti išskirtine, nepakartojama, vienintele savo vyro akyse. Ką daryti išgirdus frazę „Aš galvojau, tu ne tokia“? Pirmiausia, nusišypsoti, supratus, kad išrinktasis bando tavimi manipuliuoti. Vėliau priimti pasvertą sprendimą: jeigu jo noras neprieštarauja tavo planams, tegu eina alaus! O jeigu turi kitų planų vakarui, siek savo ir nepasiduok!

Antroji manipuliacija: „Saulyte, o gal tu pati šiukšles išnešk?“ Natūrali moters reakcija: „Dar ko!“ Ir civilizacijos nesugadintas vyras atsidūsta ir paima kibirą. O patys pažangiausi (manipuliatoriai) atsidūsta itin liūdnai ir pasako: „Na, geeeraaaai.“ Ir nepamiršta nubraukti nuo kaktos nuo darbingų vakarų (žiūrint televizorių) atsiradusių prakaito lašelių, pasimasažuoja pečius ir beviltiškai nuleidžia akis. Kas nutinka su moterimi? Prabunda jos sąžinė! Jai pasidaro gaila vyro! Ir, nenorėdama jo trukdyti, ji paima kibirą pati. Vieną kartą paima, kitą kartą, ir jau, žiūrėk, vyras priprato. O kas dabar kaltas? Ar norisi pagailėti vyro? Gailėk! Bet tik savo iniciatyva, o ne tada, kai atsiranda spaudimas.

Trečioji manipuliacija: „Be tavęs man niekas daugiau nepadės!“ Variantai: „Na gerai, jeigu tu nenori, paprašysiu Rimos.“ 99 proc. šią frazę išgirdusių moterų meta visus savo reikalus ir bėga į kitą miesto galą, kad nedelsdamos galėtų patrumpinti vyro kelnes. Nors vakare planavo pažiūrėti filmą… Bet jis juk gali paprašyti Rimos! Ir jis sukiosis šalia jos su savo naujais aptemptais apatiniais! Ir ji klūpės priešais jį ant kelių! Geriau jau aš pati! Taip? Na ir neklausinėk paskui savęs kvailo klausimo, kada sugebėjai iš jo geidžiamo laimikio pavirsti medžiotoja. Atmink: padėti mylimajam ne tik galima, bet ir reikia. Bet tik savo iniciatyva, o ne tada, kai prasideda manipuliavimas.

Ketvirtoji manipuliacija: patikra abejingumu. O, tai išskirtinai vyrų gudrybė. Reta moteris sugeba išlikti rami, jeigu vyras pareiškia: „Sutikau gatvėje savo buvusiąją, pakvietė į svečius.“ Dauguma moterų tai išgirdusios tuojau pat meta visus reikalus ir pradeda apklausą. O vyrai – ne! 90 proc. vyrų vaidins abejingus: na negali jums jis pagaliau parodyti, kad abejoja savo išskirtinumu! Tačiau tereikia moteriai atsipalaiduoti ir išduoti porą trejetą detalių, ir viskas gali tuojau pat apsiversti! Ir vaikinas arba įsižeis ir išeis, arba sukels grandiozinį skandalą! Todėl netikėk apsimestiniu vyro abejingumu, netikėk!

Yra daugybė vyro manipuliavimo moters sąmone pavyzdžių. Tikslas visada tas pats: priversti moterį elgtis taip, kaip jam reikia. Nors mes, moterys, darome tą patį.

Ar įmanomas gyvenimas be manipuliacijų?

Tobulų tokio gyvenimo pavyzdžių istorija, deja, nežino. Bet tobulų grubių manipuliacijų pavyzdžių yra daugybė. Deja, dauguma jų pavaizduoti skyrybų istorijose. Pasistenkite kuo rečiau pasitelkti manipuliacijas savo gyvenime! Žinoma, jų mechanizmas itin efektyvus. Tačiau nuoširdus pasitikėjimas vienas kitu yra kur kas geriau!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus