Liksite šokiruoti: pamatykite, kaip plastinių operacijų auka atrodė prieš pokyčius

Iš Kanų kilęs modelis Victoria Wild ryžosi drastiškiems pokyčiams, kurie ne tik kardinaliai pakeitė moters išvaizdą, bet ir kaip reikiant ištuštino kišenę. Tik šiuo atveju ne jos, nes stulbinančias sumas plastinėms operacijoms apmokėjo jos buvęs mylimasis.

Kai Victoriai buvo vos 25-eri metai, liekna šviesiaplaukė susipažino su italu verslininku Simonu. Draugystė labai greitai peraugo į romantiškus santykius, tad vyras sutiko apmokėti išlaidas. Moteris pasidarė tris krūtų didinimo operacijas (70 tūkst. eurų), lūpų korekciją (12 tūkst. eurų) , nosies taisymo procedūrą ( 15 tūkst. eurų).

Versli moteris apskaičiavo, kad investicija atsipirks ir neklydo. Victoria yra žinoma visame pasaulyje, dėl savo operacijų sulaukė dėmesio net Lietuvoje. Prieš tris mėnesius ji dalyvavo vienoje televizijos pokalbių laidoje, kur atskleidė, kaip vertina savo grožį.

Visgi didžiąją dalį laiko Victoria skiria fotosesijoms ir filmavimams. Nors nėra tikslu, bet teigiama, kad moteris taip pat filmuojasi erotiniuose filmuose.

Visgi, išvydus moters jaunystės nuotraukas, labai sunku patikėti, kaip smarkiai ji pasikeitė. Beveik neįmanoma atpažinti moters, kurios, kaip pati sako, tikslas yra atrodyti kaip pripučiamai lėlei.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus