Londono gyventoja sugalvojo genialų būdą maitintis už 5 svarus per savaitę

25-erių metų Josephine Liang tvirtina, kad kartas nuo karto nevalgo iš šiukšlių konteinerių, o gali sau leisti net išskirtinius restorano patiekalus. Nusprendusi parodyti, kad žmonės išmeta per daug maisto, Josephine išbraukė iš savo gyvenimo apsipirkimą parduotuvėse. Maisto paieškai, kurį restoranai ar tiesiog šalia gyvenantys žmonės ketino išmesti, moteris naudojo programą „Olio“. Kiekvienas žmogus gali pasiūlyti likusį maistą ar net alkoholį, kad netoliese esantys žmonės galėtų pasiimti nereikalingus produktus, dažniausiai nemokamai, bet kartais už nedidelį mokestį.

Prieš eksperimento pradžią, Josephine išleisdavo apie 20-30 svarų per savaitę, bet pinigų taupymas nėra vienintelis pliusas. Moteris rado programėlę pavadinimu „Too Good To Go“, kur restoranai, tokie kaip Yo Sushi! ir Mister Lasagna, o taip pat vietinės kepyklos ir užkandinės, darbo dienos pabaigoje už nedidelį mokestį atiduoda nepanaudotus maisto produktus.

„Vos už keletą svarų galite gauti didžiulę skanaus ir kokybiško maisto porciją iš restorano!“,-pridūrė Josephine.
Išskyrus programėles, moteris naudoja ir labiau tradicinius pigesio maisto gavimo būdus.

„Yra daug maisto parduotuvių, kuriose maistas laikomas tik vieną dieną, o tada, kai parduotuvė užsidaro, visi produktai yra išmetami, nes kitą dieną turi būti tik švieži produktai. Tačiau visi šie produktai yra vis dar gana valgomi! Man labai gaila, kad kai kuriose vietose visas maistas yra sumaišomas, todėl žmonės nebegali jo vartoti. Daugeliui žmonių nepatinka mano idėja, nes maisto produktai yra iš šiukšlių dėžės, bet mes juk imam tik švarų ir geros kokybės maistą. Be to, aš važiuoju į prekybos centrą ir perku prekes su nuolaida, pažymėtas geltonais lipdukais. Juos nesudėtinga paruošti arba užšaldyti. Manau, kad kiekvienas iš mūsų gali daryti tai kasdieniame gyvenime. Sugaišę šiek tiek savo laiko ir panaudoję kūrybišką mąstymą, mes galime žymiai sumažinti išlaidas maistui”, – sako ji.

https://twitter.com/ScottishSun/status/922450039531868161/photo/1

https://twitter.com/BIUK/status/922486944419983361/photo/1

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus