Londono meras: „Brexit“ vis dar gali būti sustabdytas

Didžiosios Britanijos sostinės meras tikina, kad per ateinančius rinkimus šalies leiboristai vis dar gali pasiūlyti šansą gyventojams pakeisti valstybės politikos kursą.Londono meras Sadiqas Khanas mano, kad „Brexit“ gali būti sustabdytas, jei Leiboristų partija britams pažadės, jog šalis Europos Sąjungos (ES) nepaliks ar surengs dar vieną referendumą dėl išstojimo iš bloko.

„Taip, aš esu optimistas“, – interviu „The Guardian“ sakė meras, kuris taip pat priklauso Leiboristų partijai.

S. Khanas patikino, kad partija, kuriai jis priklauso, turėtų aiškiai juodu ant balto išdėstyti, ką jie darytų, jei laimėtų rinkimus.

„Nelogiški lūkesčiai“

Londono meras primygtinai tikino, kad išstojimas iš Bendrijos didmiesčiui turės blogų pasekmių.

„Nelogiška manyti, kad galėtume susiderėti geresnes ar tokias pat geras sąlygas išstoję iš ES. Juk taip nenutiktų išstojus iš teniso klubo“, – tikino S. Khanas.

Gerbia pasirinkimą

Leiboristų partijos atstovas, reaguodamas į partijos kolegos komentarus, patikino, kad partija nekvestionuoja referendumo rezultatų ir ruošia išstojimo modelį, kuriame itin didelis dėmesys bus skiriamas darbo vietoms ir visiškai „nemokamo ir visaverčio priėjimo“ prie Europos laisvosios rinkos užtikrinimui.

Anksčiau Leiboristų partijos lyderis Jeremis Corbynas taip pat patikino, kad jis gerbs daugumos britų sprendimą palikti ES.

 

 

Alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus