Idomybes

„Mama-transformeris“ tapo mama trečią kartą

Visai neseniai Margarita Gračeva pagimdė trečią vaiką. Tai tapo žinoma iš mūsų herojės Instagram tinklaraščio. Ji publikavo jausmingą foto su naujagimiu sūnumi. Nuotraukoje įamžintos mažylio kojytės ir motinos ranka-protezas.

„Šiandien aš tapau mama-transformeriu! Mūsų mažasis (nors ir nelabai mažas) berniukas gimė rugpjūčio 25 10:10! 3700 g, 53 cm,“ – po nuotrauka parašė dabar jau daugiavaikė Margarita Gračeva.

Sekėjai tuoj pat apibėrė ją sveikinimais: „Su pagausėjimu jūsų draugišką šeimą! Sveikatos jums ir jūsų mažyliui!

Greičiau grįžkite namo pas savo berniukus!“ „Sveikas atvykęs į pasaulį, naujasis žmogau!“

„Sveikiname! Dabar turite 3 milžinus!“ „3 sūnūs – mano svajonė. Linkiu kuo daugiau ramių naktų“.

Bėda, kuri padarė Margaritą Gračevą tik stipresnę Priminsime, kad visuomenė apie Margaritą Gračevą sužinojo 2017 metais. Moteris tapo siaubingo nusikaltimo, kurį padarė jos buvęs sutuoktinis, auka. Vyriškis apgaule nuviliojo buvusią mylimąją į mišką, kur ją žiauriai kankino. Mūsų herojė gavo 10 smūgių kirviu per riešus.

Paskui Dmitrijus Gračevas nuvežė buvusią žmoną į ligoninę ir viską prisipažino. Deja, medikams pavyko išgelbėti tik vieną riešą. Ant dešinės rankos teko montuoti protezą. Tačiau fizinės žalos nė iš tolo negalima sulyginti su moraline. Margaritai Gračevai reikėjo rimtos psichologinės reabilitacijos.

Naujas gyvenimas

Laimei, mūsų herojė pasirodė beprotiškai stipri moteris. Dabar jos gyvenimas klostosi naujai. Ji vėl laiminga santuokoje su išrinktuoju, vardu Maksimas. Įsimylėjėliai slapta susirašė 2019 metais.

Naujai iškepti sutuoktiniai nesiruošė rengti iškilmių šia proga. Tačiau giminaičiai nedavė jiems ramybės.

Todėl 2020 rugsėjį Margarita ir Maksimas atšventė vestuves. Tiesa, poros gerbėjai tik metų pabaigoje
sužinojo, kad jų numylėtinė ištekėjo.

O štai savo nėštumo moteris neslėpė. Dar 2021 balandį tinklaraštininkė papasakojo sekėjams, kad
laukiasi. Ir štai vasaros pabaigoje Margarita tapo mama trečią kartą. Priminsime, kad vyresniuosius berniukus ji pagimdė, dar būdama susituokusi su Dmitrijum Gračevu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page