„Maxima“ įspėja: sparčiai plinta apgaulingas pasiūlymas

Socialinėje erdvėje „Facebook“ galima pastebėti ne vieną draugą besidalinantį „Maximos“ akcijos nuoroda. Tiesa, tai, kaip įtariama, virusas.

Nuorodoje skelbiama, kad švenčiant 26–ąjį „Maximos“ gimtadienį galima gauti 200 eurų vertės kuponą. Vienas žmogus gali laimėti du kuponus. Tiesa, jau po šio teksto įtarimą gali sukelti keistas internetinio puslapio adresas. „Maxima“ savo interneto svetainėje įspėja, kad jokiu būdu vartotojai neatidarinėtų šios nuorodos.

„Norime įspėti, jog kovo 1 d. socialiniame tinkle „Facebook“ bei kituose interneto šaltiniuose pradėjusi sklisti informacija apie „Maximos“ 26–ojo gimtadienio proga dalinamus 200 eurų vertės dovanų kuponus – yra netikra.

„Maxima“ šiuo metu nemini savo 26–ojo gimtadienio, taip pat nevykdo jokios kampanijos, konkurso ar apklausos, kurios metu būtų dalinami tokios vertės dovanų kuponai. Taip pat,

„Maxima“ niekada neprašo už dalyvavimą savo konkursuose susimokėti patiems”, – rašoma tinklalapyje.

Kaip naujienų portalui tv3.lt teigė „Maximos“ atstovė spaudai Ernesta Dapkienė, įtariama, kad tai virusas. Dėl to pirkėjai yra įspėjami būti atsargiems ir nespausti ant nepatikimų nuorodų, nepalikite savo asmens ar kontaktinių duomenų.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus