Idomybes

Mažylė su labai ilgomis blakstienomis, kaip ji atrodo šiandien?

Šiandien kiekvieną žmogų galima padaryti labai gražų, gerai, kai tam yra galimybių. Mes kasdien matome Instagram ar kitame socialiniame tinkle retušuotas ir fotošopintas gražių žmonių fotografijas.

Įvairiomis programomis galima pridėti ko tik nori ir nuimti tai, kas nereikalinga. O kai tuos pačius žmones sutinkame realybėje, suprantame, kad ne viskas taip nuostabu, kaip gali pasirodyti.

Kai visi pamatė šios mažylės nuotrauką, niekas negalėjo patikėti, kad čia nepasitelktas nei fotošopas, nei kas nors kitas ir mergaitė realiai atrodo kaip lėlė.

Tačiau labiausiai visus nustebino jos ne pagal amžių ilgos blakstienos.

Metai ėjo, mergaitės mama talpino naujas dukters nuotraukas ir video, ir viskas atsistojo į savo vietas.

Visi suprato, kad jokiomis programomis tėvai nesinaudojo ir juo labiau neklijavo dirbtinių blakstienų, kuo juos ne kartą kaltino.

Susipažinkime su mažąja Instagram žvaigžde ir jos šeima.

Mama gimusi Latvijoje, jos vardas Stefanija ir ji yra kirpėja. Daugiau nei 10 metų ištekėjusi už afroamerikiečio. Pora augina 3 vaikučius.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page