Laisvalaikis

Meilės formulė: frazės, kurias verta kasdien sakyti savo vyriškiui

Daugelis žmonių įsitikinę, kad jei jūs mylite žmogų, sakyti jam tai kasdien visiškai nebūtina – geriau reikšti savo jausmus veiksmais ir poelgiais.

Tačiau žodžiai daro didelę įtaką santykių harmonijai.

Manoma, kad vyrams nesunku padaryti įspūdį. Svarbiausia – sakyti jiems tai, ką jie nori išgirsti. Deja, daugelis moterų pamiršta meilės ir palaikymo žodžių svarbą.

3 frazės, kurias verta kasdien sakyti savo vyriškiui:

  1. „Ačiū“/ „Prašom“

Moteris gali paskatinti savo vyrą padaryti daug, ir paprasti dėkingumo žodžiai – geriausias apdovanojimas jam. Išrinktasis stengsis dar smarkiau, jei pajus, kad jo veiksmus vertina. Nebijokite dėkoti vyriškiui 10 kartų daugiau, nei jis vertas. Atsakydamas jis padarys jums 100 kartų daugiau, nei žadėjo.

  1. „Tu labai gražus/vyriškas“

Tai stereotipas, kad komplimentus reikia sakyti tik moterims. Vyrams irgi malonu ir svarbu girdėti susižavėjimo žodžius savo adresu, ypač kai kalba eina apie išvaizdą. Svarbiausia – girti savo partnerį nuoširdžiai.

  1. „Aš tave myliu“

Paprasčiausi ir akivaizdžiausi žodžiai, kuriuos jūs galite pasakyti savo vyriškiui. Nuo jų daug kas priklauso santykiuose. Neleiskite mylimajam pamiršti apie jūsų jausmus, bet tuo pačiu nesišvaistykite šiais žodžiais, kitaip jie praras savo reikšmingumą.

O jūs dažnai sakote šias frazes savo vyriškiui? Kokiais dar žodžiais jūs papildytumėte sąrašą?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page