Idomybes

Mergina išleido 5000 dolerių kalėdiniam namų papuošimui

Visi mes nuo vaikystės jaučiame ypatingus jausmus Kalėdoms. Stebuklo laukimas kasmet vienija žmones visame pasaulyje, ypač tai jaučiasi šalia vaikų.

Štai ir 30-metė amerikietė Džema nusprendė paversti savo namus tikra kalėdine svajone. Kalėdiniam „tiuningui“ jai išėjo ne mažiau 5000 dolerių ir visa savaitė kruopštaus, tačiau tokio malonaus ir įkvepiančio darbo.

Jos namuose atsirado net 5 eglutės, o taip pat įvairių teminių figūrėlių ir balionų.

Jau prie įėjimo šventinę nuotaiką kuria prabangi arka, labiau primenanti kalėdinį vainiką. Vien tik ši puošmena Džemai atsiėjo 1000 dolerių.

Įdomu, kad kalėdinis dizainas atliktas baltai rožiniais tonais, iš visko matosi, kad moteris džiugino ne tik vaikus, bet įkūnijo ir savo svajones.

Tačiau, iš visko sprendžiant, įspūdingos sumos kalėdinėms puošmenoms to vertos, Džema gavo būtent tą rezultatą, kurio taip norėjo.

Jos vaikai patenkinti, taipogi malonus ir socialinių tinklų naudotojų dėmesys.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page