Idomybes

Mergina ištekėjo už kino ir štai kaip susiklostė jos gyvenimas

Julijai Sokolec 32 metai. Ji gimė Ukrainoje, tačiau savo laimę rado kaimyninėje šalyje, Kinijoje. Dabar ji ištekėjusi už Siučžou miesto gyventojo, o dar augina du vaikus – dvynius berniuką ir mergaitę.

Julijos istorija prasidėjo Charkove. Ji kelis metus dirbo gimtajame mieste, tačiau aptiko darbo vietą Kinijoje, reikėjo geros ukrainiečių kalbos ir Sokolec suprato, kad tai jos šansas. Sutartį sudarė metams.

Iki persikėlimo mergina manė, kad pasišvęs tik karjerai. Tačiau po atsitiktinės pažinties su būsimu vyru WeChat socialiniame tinkle jos prioritetai pasikeitė.

Che Jan, būtent taip vadina jos sutuoktinį, rodė rūpinimąsi nuolatinėmis dovanomis ir bandymais pamaitinti Juliją. Buvo neįprasta, tačiau mergina greitai susižavėjo tuo, kad vyras pasiruošęs dėti jėgas ir resursus į jų santykius.

Po kurio laiko Che pakvietė Juliją susipažinti su sese ir tėvu jų namuose. Kinams tai yra tiesioginis rimtų siekių požymis. Mergina labai nerimavo, tačiau pažintis praėjo puikiai. Tiesa, ją vėl bandė primaitinti iki soties…

O štai merginos tėvai buvo nustebę, kad ji įsimylėjo vietinį. Jis ir šiaip nesitikėjo, kad artimiausiais metais Julija ištekės. Tuo labiau už visiškai kitos kultūros atstovo.

Piršlybos įvyko spontaniškai. Tiksliau, be nereikalingų romantiškų kontekstų. Tiesiog vieną dieną Che pakvietė Juliją pasivaikščioti, o paskui pasisiūlė nupirkti jai žiedą. Nelabai seniai iki to vyriškis susipažino su Sokolec šeima. Jis buvo laimingas, kad „galėjo užsitarnauti jų pasitikėjimą“.

Po kurio laiko porai gimė vaikai, dukra ir sūnus. Dabar jie auga Kinijoje, dvikalbėje aplinkoje. Auginti padeda teta, bet netikra, Kinijoje taip vadina visas moteris.

Julija mano, kad jai labai pasisekė su vyru. Ji sako, kad jis padeda jai viskuo. Tame tarpe Jan sprendžia problemas, susijusias su jos užsienio pilietybe. Tačiau moteris nepataria svajoti apie santuoką su užsieniečiu. Ji išvis nemano, kad būtent taip reikia atsižvelgti į vedybų klausimus, kadangi visi mes Žemės vaikai.

Related Articles

You cannot copy content of this page