Idomybes

Mergina ištekėjo už vaikino iš darbininkų šeimos. O po vestuvių sužinojo, kad jis milijonierius

Viena mergina, vardu Ksuan Dang nuo mažų dienų svajojo apie vestuves. Savo mergaitiškose svajose ji piešė romantišką pažintį ir neįtikėtiną meilę. Jos svajonės išsipildė – jaunuolis su savo išrinktąja bendravo labai santūriai, visada buvo dėmesingas, mokėjo palaikyti pokalbį ir sužibėti savo erudicija.

Tikrovė, o ne sapnas

Pirmieji poros pasimatymai vyko per atstumą – jie susirašinėjo ir labai susidomėjo vienas kitu. Paskui jaunuolis pakvietė Ksuan susitikti realiame gyvenime. Viskas vyko klasikiniu būdu, kaip kine – romantiškai, apie ką visada ir svajojo mergina.

Pasimatymai tapo reguliarūs – jaunuoliai labai greitai pamilo vienas kitą ir nenorėjo skirtis nė minutei.

Paprastas vaikinas iš liaudies

Pasimatymai truko truputį mažiau nei metus. Praėjus 9 mėnesiams Ksuan išgirdo rankos ir širdies pasiūlymą. Tačiau jos mylimasis kai ką slėpė apie save visą pažintes laikotarpį ir pasiryžo papasakoti apie tai tik tada, kai mergina priėmė jo pasiūlymą. Esmė tame, kad vaikinas vaidino paprastą darbininką.

Jis nesišvaistė pinigais, vedžiojosi savo išrinktąją į neturtingas įstaigas, dovanojo kuklias dovanas. Tačiau iš tiesų paaiškėjo, kad jis turi nemažą turtą ir geras pajamas prestižinėje firmoje, kur jis dirbo jau daug metų.

Kam reikėjo meluoti?

Aišku, tai buvo tam tikras jausmų patikrinimas. Vaikinui norėjosi nuoširdžių santykių, kuriuose jis neabejotų, kad tuokiasi iš meilės, o ne išskaičiavimo. Tai yra jis neperka savo būsimos žmonos meilės, o nusipelno ją.

Jaunuolis abejojo, ar jis galės suskurti šeimyninę laimę – juk mažai kas norės tenkintis paprastu gyvenimu su darbininku iš liaudies. Tačiau jis nenorėjo rizikuoti, pasakodamas apie savo milijoninį turtą, kad rastų tą, kuri mylės jį besąlygiškai.

Pasimatymai, kurie truko beveik metus, vyko ne taip lengvai. Jaunuoliui teko nuolat slėpti savo galimybes ir vietoj brangios įstaigos kviesti savo draugę pasivaikščioti po miestą.

O vietoj prabangių dovanų prigalvoti kuklių, bet jausmingų dovanėlių. Tik štai Ksuan viskas tenkino, ji buvo tikrai laiminga ir nesivaikė gerovės bei finansinių galimybių.

Ir visgi ji gavo karališkas vestuves, kurioms jaunikis netaupė. Merginos svajonės išsipildė. Ir nors ji buvo laiminga ir iki tol, jaunas vyras galėjo padaryti ją dar laimingesne.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page