Idomybes

Mergina ištekėjo už plastikos chirurgo, kuris neatpažįstamai pakeitė jos išorę

Ana ir Filipas kartu jau daugiau nei 20 metų.

Pora turi 2 vaikus.

Praėjus kuriam laikui po jų gimimo mergina pastebėjo, kad su laiku išsaugoti liekną ir dailią figūrą tampa sunkiau.

Tada ji prisipažino sutuoktiniui, kad nieko prieš imtis chirurginio įsikišimo, kadangi ji labai norėjo jaustis patrauklesnė ir labiau pasitikinti savimi.

Po gimdymo Ana priaugo net 24 kg. Kad vėl taptų liekna, ji sportavo ir laikėsi visų įmanomų dietų, bet jai niekas nepadėjo.

Pirma operacija.

32 metų Ana pasidarė pirmąją krūtinės formos korekcijos operaciją. Sprendimas sutuoktiniams nebuvo lengvas: vyrauja taisyklė, kad plastikos chirurgai neoperuoja giminaičių ar artimų žmonių. Kaip paskui prisipažino Filipas, viso proceso metu jo rankos drebėjo.

Laimei, operacija praėjo sėkmingai, o rezultatas patiko žmonai.

Šiandien Anai jau 49 metai. Šiuo metu ji dirba klinikoje kartu su Filipu, kur užsiima įvairiais administraciniais klausimais, padeda vyrui ir konsultuoja jo klientus.

Pagrindinė jos užduotis – pasakoti klientams apie tai, kaip reikia rūpintis savimi po operacijos. Be to, chirurgo žmona palaiko merginas, nusprendusias pakeisti savo išvaizdą.

Kaip manote, ar moteriai pasisekė su vyru, kuris pats savo rankomis keičia jos išvaizdą?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page