Idomybes

Mergina, kuri 5 metus nešiojo žiedus ant kaklo, galiausiai nusprendė juos nusiimti

Kokių tik gudrybių nesiima merginos, kad taptų gražesnės. Tačiau kai kurios gražuolės griebiasi radikalių metodų, kurie šokiruoja aplinkinius. Australė Sandi Tiuford nusprendė pasiilginti kaklą metalinių žiedų pagalba, kuriuos ji nenusiimdama nešiojo ištisus 5 metus.

Kaip pavyzdys jai pasitarnavo Padaung genties moterys, kurioms nuo 5 metų amžiaus ant kaklo deda spirales iš vielos, atrodančias kaip žiedai.

Mergaitėms augant apvijų kiekis didėja, dėl ko vyksta šios kūno dalies ištempimas. Su amžiumi spiralių kiekis siekia 20 vienetų, o svoris gali būti 5 kg.

Turistai praminė genties dailiosios lyties atstoves moterimis-žirafomis, tokio neįtikėtino ilgio atrodo jų kaklas.

Pasak vietos legendos, padaungai atėjo į pasaulį iš drakonės, kurios mylimasis buvo vėjas. Kai jis sužinojo apie savo išrinktosios nėštumą, iš laimės ėmė suktis aplink ją. Po kurio laiko drakonė pagimdė kokoną, kurio viduje buvo Padaungas. Todėl visos genties moterys nešioja ant kaklo žiedus, simbolizuojančius besidžiaugiančio vėjo sukimąsi.

Sandi susižavėjo genties pavyzdžiu ir nusprendė tapti tokia pat. Tėvai ir draugai suprato tokio metodo pavojingumą ir atkalbinėjo merginą. Juk kaklas žieduose tampa nejudrus ir raumenys gali atrofuotis. Tačiau gražuolė laikėsi savo nuomonės ir 5 metus nenusiėmė spiralių.

Nors merginoms visų kūno dalių augimas sustoja 19 metų, Sandi tvirtina, kad pasibaigus eksperimentui jos kaklas pailgėjo 4 cm. Turbūt australė nori išgarsėti tokiu neįprastu būdu, todėl savanoriškai sukaustė save.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page