Laisvalaikis

Mergina nudažė seną kriauklę vonioje

Mergina nusprendė savarankiškai, be niekieno pagalbos atnaujinti kriauklę vonioje, ją nudažydama. Rezultatas buvo labai neįprasto dizaino.

Vonios kambario kriauklės restauravimui mergina panaudojo jūros spalvos kreidos dažus, dažiklius, indų plovimui skirtą kempinėlę, hermetiką ir specialią dangą kriauklėms.

Pirmiausia mergina visokiomis valymo priemonėmis gerai išplovė kriauklę. Po to , kai ji išdžiūvo, ji užtepė pirmą sluoksnį mėlynų kreidos dažų. Tada reikėjo palaukti tris valandas, kad viskas išdžiūtų.

Antram etape – panaudojo dažiklius. Mergina pažymi, kad reikia naudoti tik sausą kempinėlę.

Linijas ji tepė nelygiai, be jokio plano. Po to leido savo darbui padžiūti kelias valandas, o tada užtepė specialios medžiagos sluoksnį.

Paliko savo restauracijos objektą nakčiai, o rytojaus dieną ištepė trimis sluoksniais hermetiko.

Ji patyrė tokį įkvėpimą, kad net nusprendė atnaujinti ir unitazą.

Štai taip puikiai išėjo.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page