Laisvalaikis

Mergina nuėjo „prisiauginti“ blakstienų, bet jos akys visai „nupliko“

Visos moterys rūpinasi savo grožiu. Grožio salonai vystosi, atsižvelgiant į moterų poreikius: nuo balinimo, plastinės chirurgijos paslaugų iki „priauginimo“ visko, kas įmanoma, o tai atveria moterims daugybę galimybių.

Neseniai mergina pasidalino savo asmenine istorija po tokių priaugintų blakstienų nuėmimo. Patrynusi akis, mergina pajautė stiprų skausmą ir suprato, kad jos nuosavo blakstienos tiesiog pradingo.

Daugelis interneto vartotojų mano, kad mergina nuėjo į neprofesionalų saloną, būtent todėl viskas baigėsi taip blogai.

Gydytojų kosmetologų žodžiais tariant, yra labai daug rūšių priklijuojamų blakstienų. Jei produkto kilmė nėra aiški, moterys neturėtų jų naudoti.

Jei pajaučiate kokį nors, kad ir mažiausią diskomfortą, iškart kreipkitės į gydytoją. Nenuiminėkit ir iš viso nelieskite pačios savo blakstienų, nes tai gali iššaukti pablogėjimą ir dar daugiau nepageidautinų problemų.

Kai kurių ekspertų nuomone, moterys išvis neturėtų ‚prisiauginti“ blakstienų dėl įvairių priežasčių:

Natūralių blakstienų pažeidimas.

Naudojami klijai gali sukelti įtempimą ir išrauti natūralias blakstienas, šalinant dirbtines. Tai gali sukelti blakstienos plauko folikulo pažeidimą laikinai, arba net ir visam laikui. Blakstienos gali nebeužaugti.

Alerginė reakcija.

Klijai, priklijuojantys dirbtinių blakstienų juostelė prie vokų, gali iššaukti alerginę reakciją. Net mažiausias akių sudirginimas gali pažeisti regėjimą, o blogiausiu atveju – galima išvis apakti.

Nešvara ir bakterijos.

Nekokybiškas ir nehigieniškas blakstienų priauginimas paprastai iššaukia sudirginimą arba infekciją.

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

You cannot copy content of this page
Close