Gyvūnai

Merginą partrenkė automobilis, kurio vairuotojas ją nuvežė į mišką. Rodėsi, kad ji neturi jokių galimybių, tačiau čia pasirodė šuo…

Vieną žiemos dieną 20-metė studentė susiruošė į mokslus.

Ji papuolė į baisią autoavariją, kurios metu nedoras vairuotojas ją partrenkė ir panoro „atsikratyti įkalčių“. Jis pamatė, kad mergina patyrė sunkų traumų, todėl nesugalvojo nieko geriau, kaip nuvežti į mišką ir ten išmesti ją.

Tuo metu mergina gyveno pas giminaitę, kuri labai sunerimo. Mergina namo negrįžo laiku. Telefono taip pat ji nekėlė, todėl moterį dar labiau ėmė kamuoti nerimas. Ji nedelsdama kreipėsi į policiją.

Iškart buvo pradėta paieška, kuri, laimei, baigėsi po 6 valandų. Policijai paskambino degalų kolonėlės darbuotojas, kuris pranešė, kad pas jį atėjo mergina be viršutinių drabužių ir patyrusi traumų. Ji visiškai nieko nesuvokė, kas su ja nutiko, nes jos galva buvo smarkiai sutrenkta.

Viskas, ką ji prisimena apie tą įvykį, – tai, kaip ji atsidūrė miške. Ji atsipeikėjo, kai šuo laižė jos veidą karštu liežuviu. Pasirodo, kad benamis šuo surado ją miške ir iškart ėmėsi ją gelbėti.

Jis nesitraukė nuo merginos, kol ši neatsipeikėjo. Šuo kūnu šildė merginą ir neleido jai sušalti šaltą žiemos dieną.

Policijos pareigūnai tvirtina, kad būtent tai merginai išgelbėjo gyvybę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page