LIFE

Mergina savo 18-os metų gimtadienio vakarėliui išleido beveik 2 milijonus

Merginos Danicos tėvai nusprendė jai suorganizuoti nepamirštamą 18 metų gimtadienio šventę. Baleto „Gulbių ežeras‟ stiliaus vakarėliui jie išleido maždaug 20 mln. rublių!

Danica Carmelina gyvena Filipinuose. Ji ketina įgyti gydytojo profesiją, o laisvu laiku ji mėgaujasi baletu. Jos pilnametystės proga dizaineris pasiuvo dvi prabangias sukneles. Vienos kaina siekė 6300 svarų sterlingų, ji priminė pasakų princesės apdarus.

Danica sako, kad daugiau niekada neužsivilks šios suknelės, nes ji asocijuojasi jai su neužmirštama 18 metų gimtadienio švente

Suknelė atrodo kaip meno kūrinys: švelniai rožiniame fone, papuoštame blizgiais elementais, pavaizduotos dvi milžiniškos gulbės. Bet labiausiai stebina šleifo ilgis. Suprantama, kad tokio apdaro į įprastą vakarėlį neužsivilksi.

Mergina dar vaikystėje svajojo apie milžinišką švente pilnametystės proga. Ir tėtis suorganizavo jai tokį prabangų vakarėlį. Pakvietę į jį 170 svečių ir išleido 23 tūkst. svarų sterlingų.

Danicos šeima gali sau leisti išlaidauti, nes jos tėvas vadovauja klestinčiai statybų verslo organizacijai Filipinuose.

Tėvai nusprendė nustebinti ne tik savo dukterį, bet ir visus svečius: dovanos, įdėtos į „Louis Vuitton‟ rankines, prabangūs patiekalai ant stalų, nuostabus penkiaaukštis tortas.

Žaidimų laimėtojams dovanojo kuponus apsipirkti dizainerių parduotuvėse. Danicos šeima smarkiai pasistengė – ji visada prisimins prabangią savo pilnametystės šventę.

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

Close