Mielas šuniukas susipyko su mama. Jau 25 milijonai peržiūrų, pažiūrėkite ir jūs!

Susipažinkite, tai Elvis – šuniukas, kuris jau diktuoja savo mamai, ką ir kaip daryti. Vargšas šunelis nuo gimimo turi defektą – nestandartinį tarpą nuo nosies iki nasrų, todėl atrodo, kad jis visą laiką šypsosi.

Iš čia kilo ir jo vardas – Elvis, rokenrolo žvaigždės garbei. Vargšeliui šis defektas trukdė maitintis mamos pienu, todėl teko jį slaugyti. Mažylį maitino iš buteliuko, daug užsiėmė su juo, o jo mama nuolat jaudinosi, niekur nesitraukdama nuo savo vaiko.

Ji labai rūpinasi savo mažyliu, tiesiog neleidžia jam žengti nei žingsnio, pasiruošusi nuolat švelniai globoti jį ir laukia tokio pat atsako, nesuprasdama, kodėl jis elgiasi ne taip, kaip ji norėtų. Mažasis Elvis pyksta, nes nori būti savarankiškas. Nepaisant to, kad jis vos pastovi ant kojų ir net krypuoja, jis labai grėsmingai loja ir drąsiai bėga užkariauti pasaulio. Manau, pažvelgęs į šį vaikiną, save atpažins kiekvienas paauglys.

Elvio motina kantri, ji griežtai loja, aiškindama, kad jis elgiasi neteisingai, o paskui švelniai glamonėja ir laižo savo šunelį. Tikiuosi, jis supras, kaip mama jį myli, ir kaip jam pasisekė su ja. Tada jis tikrai švelniau elgsis su ja!

šaltinis fun-gate.ru

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus