Idomybes

Močiutė, supainiojusi anūko numerį, atsitiktinai vakarienės pakvietė nepažįstamąjį

Ši istorija, verta tapti pasaulinio kinematografo dalimi, prasidėjo 2016 m. Arizonos valstijos Meso miesto gyventoja Vanda Denč tądien pakeitė savo gyvenimą. Ir kažkieno dar!

Esmė tame, kad per Padėkos dieną, labai svarbią amerikiečiams šventę, moteris išsiuntė kvietimo žinutę telefono numeriu. Ji manė, kad numeris priklauso jos anūkui. Tačiau pranešimą gavo visiškai nepažįstamas žmogus. Tai buvo Džamalis Hintonas.

Misteris Hintonas nesuprato, kas jam rašo, todėl paklausė, nuo ko gavo kvietimą. Vanda, vis dar įsitikinusi, kad bendrauja su anūku, atsakė: „Tavo močiutė“.

Po neilgo susirašinėjimo klaida išaiškėjo. Tačiau jaunuolis nesutriko ir paklausė: „Aš vis dar galiu gauti savo porciją?“ Po kelių sekundžių Vanda pranešė: „Žinoma! Ką daro bet kuri močiutė… Maitina visus.“

Mielą susirašinėjimą Džamalis patalpino savo Instagram paskyroje. Ir nuvažiuoti savo porcijos jaunuolis nepabūgo. Jį pasitiko naujai iškepta močiutė, o taip pat jos vyras Lonis.

Bendra Hintono ir Denčų šeimos šventė praėjo puikiai. Jis bijojo, kad dėl amžiaus skirtumo jam bus sunku užmegzti kontaktą su pora, tačiau jie taip gerai sutarė, kad dabar Denčai laiko Džamalį tikru savo anūku.

Džamalis papasakojo: „Vanda – neįtikėtinas žmogus su didele širdimi. Joje nėra pykčio ir abejingumo, ji visada išklausys, ištars išmintingus žodžius, patars, padės. Aš papasakojau jai savo gyvenimo istoriją, viskuo pasidalijau ir ji tiesiog pamilo mane, priėmė į savo šeimą.“

Nuo 2016 metų Džamalis palaikė glaudų ryšį su savo „įtėviais“ ir šventė su jais kiekvieną Padėkos dieną. Tačiau 2020-aisiais įvyko tragedija. Lonis mirė nuo koronaviruso komplikacijų.

Tuo metu Džamalis praleido su Vanda ypač daug dienų: ji sunkiai pergyveno mylimo žmogaus netektį, Džamalio ir jo merginos Mikaelos palaikymas jai tuomet buvo ypatingai svarbus. Naują Padėkos dieną atšventė kaip visada, tik dabar Lonis džiugiai šypsojosi iš portreto.

Vandos ir Džamalio pažinties istorija ne kartą buvo aprašyta žiniasklaidoje.

Tačiau neseniai įvyko dar kai kas: Netflix servisas paskelbė, kad kurs filmą šių neįtikėtinų įvykių pagrindu. Belieka tik laukti!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page