Laisvalaikis

Modeliai gali varvinti seilę: 70-metė dizainerė Vera Vong pribloškė nuostabia figūra ir drąsa

Amerikietė dizainerė Vera Vong  kol kas neturi galimybės surikiuoti modelių, apvilktų jos prašmatniais drabužiais, ant podiumo. Bet ji rengia ryškias fotosesijas namuose, pati pozuodama prieš kameras.

Ir tuo pačiu 70-metė Vera demonstruoja jaunos merginos figūrą. Trumpučiai šortai, aptempti marškinėliai – garderobas žvaigždėms, jau tikrai ne močiutės.

Vera Vong stilingai leidžia karantiną.

Kaip neseniai Harper’s Bazaar žurnalui prisipažino Vong, karantinas tapo jos galimybe iki valios „žaisti“ su drabužiais, juk kartais net madingas dizaineris negali sau leisti tokios prabangos.

Dizainerei 70 metų

Kokios kojytės!

Jaunystės eliksyras … ar fotošopas?

Vong žodžiais tariant, ši nuotrauka atspindi jos vidinį konfliktą: ji labai mėgsta sportinius drabužius, bet bėgimo takelis kelia jai siaubą

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page