Mokslininkas teigia, kad esame sulaukę žinutės iš ateivių

„Independent“ rašo, kad mokslininkai galimai turi įrodymų apie nežemiškos gyvybės formos egzistavimą. Kaip pasakoja Harvardo universiteto profesorius, keistos radijo bangos, kurios pasiekė mūsų planetą, iš tiesų gali būti paleistos iš didžiulio šviesos energija varomo erdvėlaivio ar generatoriaus, esančio toli kosmose.

Greitos radijo bangos, kurios jau ilgą laiką glumina mokslininkus, pirmą kartą buvo atrastos dar 2007 metais ir jau dešimtmetį bandoma įminti jų paslaptį. Visgi neatmetama, kad tai yra pažengusios ateivių technologijos egzistavimo įrodymas.

Avi Loebas, Harvardo universiteto astrofizikos profesorius, pateikė savo versiją, tačiau su ja nelabai linkę sutikti kiti tyrėjai, kadangi jokių akivaizdžių įrodymų apie ateivių egzistavimą vis dar nėra. Tyrėjai, vertindami A. Loebo mintis, mano, kad paslaptingi „pranešimai“ gali būti tiek ir tarpžvaigždinio erdvėlaivio, tiek ir tolimų žvaigždžių buvimo įrodymas.

Greitos radijo bangos yra radijo šaltinių žybsniai, trunkantys vos kelias milisekundes, o jų šaltinis vis dar nėra nustatytas. Šios bangos buvo aptiktos 2007 metais tyrinėjant senus duomenų įrašus. Pasirodo, žmonės pirmą kartą signalus užfiksavo dar 2001-aisiais, nors tada net nesuprato, kas tai yra.

A. Loebas su kolegomis iš Harvardo tyrė, ar šie „pranešimai“ gali kilti iš radijo siųstuvų. Tyrimas aprašytas žurnale „The Astrophysical Journal Letters“. Pasak tyrimo autorių, tokias bangas iš tiesų galėtų sukelti planetos dydžio saulės energija varomas generatorius, siunčiantis radijo signalus per visą galaktiką.

Tokia technologija kol kas yra už žmogaus galimybių ribos, nors fiziškai ir mechaniškai tokį mechanizmą sukurti yra įmanoma. Todėl keliama versija, kad radijo signalus siunčia gerokai pažengusių ateivių sukurtas įrenginys.

Alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus