Monikos Šedžiuvienės sūnus sulaukė milžiniškos Kalėdų Senelio staigmenos

Skyrybas su vaiko tėvu išgyvenanti Monika Šedžiuvienė džiaugiasi artimųjų dėmesiu. Kaip išduoda nuotraukos socialinėje erdvėje, šventiniu laikotarpiu moteris stengiasi kuo daugiau laiko praleisti su šeima ir pačiu svarbiausiu žmogumi – sūnumi Gabrieliumi.

Būtent jis šiuo metu karaliauja M. Šedžiuvienės „Instagram“ ir „Facebook“. Vakar moteris su gerbėjais pasidžiaugė dovana, kurios Gabrielius sulaukė gražiausių metų švenčių proga. Kalėdų Senelis vaikui padovanojo pirmąjį automobilį.

„Gabrielius, va, kokią dovaną gavo nuo senelio šalčio“, – dalindamasi nuotrauka, kurioje matyti didžiulė dovanų dėžė, rašė M. Šedžiuvienė.

Vėliau moteris pademonstravo ir išpakuotą raudonos spalvos automobilį be stogo, kuriame tilpo vos kelerių metų sūnus. Primename, kad dainininkė sūnaus Gabrieliaus praėjusių metų kovą susilaukė su sutuoktiniu politiku ir verslininku Andriumi Šedžiumi.

Aukso žiedais pora apsimainė 2013 metais. Monika už Andrių jaunesnė 17 metų. Poros vestuvės įvyko Šiauliuose. Deja, prieš keletą mėnesių šeima viešai prakalbo apie skyrybas.

A. Šedžiui tai jau ketvirtas vaikas. Vyras iš ankstesnės santuokos turi tris vaikus – sūnų ir dvi dukras.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus