Laisvalaikis

Moteris apsigyveno konteineryje, kurio plotas vos 10 kvadratinių metrų. Dabar jai pavydi visi kaimynai.

Būsto problema šiais laikais tikrai labai aktuali. Bet jei šią problemą spręsti kūrybiškai, susitvarkyti galima viens-du.

Kas gi galėjo pamanyti, kad iš krovininio konteinerio, kurio plotas vos 6 kv. metrai, gali išeiti puikus namelis su viskuo, kas reikalinga. Moteris, vardu Brenda Keli, nusprendė netgi įkurti nuosavą įmonę, kuriančią nedidelius komfortiškus būstus. Dabar Brenda paverčia krovininius jūrinius konteinerius žavingais mažais namukais.

Keli ne tik projektuoja kompaktiškus ir jaukius būstus, ji ir pati gyvena perdarytame konteineryje.

Moteris tvirtina, kad maža erdvė – tai ne nuosprendis. Svarbiausia išmaniai paskirstyti turimą plotą. Žinoma, baldus parinkti taip pat reikia kompaktiškus. Dažniausiai geriau pagaminti juos pagal užsakymą.

Taip, pvz., aukštos spintelės virtuvėje suteikia papildomos vietos. O nedidelis šaldytuvas lengvai telpa po stelažu.

Keli namuose sofa lengvai transformuojasi į dvigulę lovą ir taip pat turi papildomus skyrius daiktų laikymui.

Nežiūrint į mažą gyvenamąjį plotą, moteris gali pasigirti pakankamai erdviu dušu. Be to, dušo kambarėlis turi ypatingą stogą, kuris lengvai sušildo vandenį visiškai natūraliu būdu.

Atsirado vietos ir miegamajam. Jis yra tiesiai virš svetainės. Ant lovos patogu ne tik gulėti, bet ir sėdėti.

Tokį jaukų namelį galima pasistatyti kur tik nori.

Idealus sprendimas vasarnamiui.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page