MOTERIS NORĖJO ATSIKRATYTI ŠUNS, NUOGASTAUDAMA DĖL VAIKO. BET PITBULIS BE GALO MYLĖJO KŪDIKĮ.

Kartais mums sudėtinga pakeisti savyje stereotipus, liečiančius kokius nors dalykus, aplinkybes, žmones, reiškinius. Mes labai priklausom nuo to, ką kasdien girdim. Tačiau gyvenimas parodo, kad dažnai realybė gali būti tiesiog priešinga tam, kaip mes pripratome įsivaizduoti.

Kai Grego Heineno ir jo žmonos šeimoje atsirado kūdikis, Gregas ėmė abejoti, ar saugu jiems laikyti pitbulių veislės šunį, nes jie garsėja savo karingu ir nenuspėjamu charakteriu. Tačiau tolimesnė įvykių seka visiškai pakeitė jo nuomonę.

Iš Grego užrašų:

„Mes su žmona turėjome du šunis, kuriuos įsigijome dar iki vedybų. Žmonos šuo – Zakas – labradoro ir pitbulio mišrūnas. Jis iškart parodė, kad aš jam nepatinku. O kai pas mus atsirado dukrytė, aš įspėjau žmoną, kad jei šuo bandys bent ką nors padaryti vaikui, aš jo atsikratysiu.

Kai mes pirmą kartą atsinešėm dukrytę namo, abu šunys iškart ėmė ją uostinėti ir laižyti. Man net reikėjo nutempti Zaką, nes jis tai darė jau per daug. Šuo iškart tapo mažylės gynėju. Kai ji gulėjo ant pledo, ant grindų, jis būtinai vieną leteną laikė uždėjęs ant pledo.

Zakas labai pamilo mažylę, ir, kai ji šiek tiek paaugo, jis visur vaikščiojo paskui ją, kur ji beeitų, ir miegodavo ant jos lovos. Visada, kai ateidavo miego laikas, jis laukdavo mergytės prie laiptų, kad palydėtų ją iki lovos.

Kartą kažkas iš kaimynystėje gyvenančių vaikų apnuodijo Zaką. Tada mes išgyvenom vieną iš blogiausių dienų savo gyvenime. Matydami, kaip dukrelė atsisveikina su Zaku, mes negalėjome sulaikyti ašarų.

Tą dieną, 8 valandą, kai atėjo miego metas, dukrytė nuėjo prie laiptų, kur jos visada laukdavo Zakas. Jos veidelyje matėme gilaus liūdesio išraišką. Bet tuo momentu prie jos pribėgo kitas mūsų šuo, įsirėmė į ją nosimi ir demonstratyviai padėjo leteną ant laiptų pakopos. Dukrytė stipriai apsikabino jo kaklą ir jie užlipo į miegamąjį.

Sekančius 6 metus iki Semo mirties jis lydėdavo ją į miegamąjį kiekvieną vakarą.“

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus