Idomybes

Moteris sužinojo, kad laukiasi ketvertuko, po to, kai įsivaikino 4 vaikus

Maksinos ir Džeiko Jangų pora iš Pensilvanijos (JAV) susituokė 2016 metais, abu svajojo apie didelę šeimą. Tačiau ėjo mėnesiai ir metai, o pastoti moteriai nepavyko… Nusivylę jauni žmonės nusprendė pasiimti iš prieglaudos vaiką, o gal net kelis.

 

Jau 2017-ųjų birželio 28 namo grįžo su 3 mažyliais – 2,4 ir 11 mėnesių. O po kurio laiko įsivaikino dar vieną naujagimę. Taip šeimoje atsirado 4 mažyliai.

Besirūpindama vaikais Maksina visiškai pamiršo, kad jai kažkada nepavyko tapti mama. Ir tuo momentu moteris suprato, kad ji nėščia.

„Aš niekada nemaniau, kad galėsiu pastoti be IVF. Atsimenu, kaip parašiau vyrui sms: „Dieve, aš nėščia“,- prisimena Maksina. Dar didesnis nustebimas laukė ultragarso tyrimo metu, vietoje vieno vaiko gydytoja pamatė 4.

Mažyliai atėjo į pasaulį 2020 liepos 31 tarp 8:00 ir 8:02 ryto 32-ą nėštumo savaitę. Kurį laiką jie buvo intensyvios terapijos skyriuje, o paskui visi kartu išvažiavo namo.

„Tai beprotybė, bet mes dėkingi“,- sako Maksina. Dabar moteris ne šiaip įmotė ir sūnaus motina, ji tikra 9 vaikų motina-didvyrė.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page